PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37366}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,0 18 198
ocen
7,0 10 1 18198
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

strasznie podoba mi się muzyka z tego filmu, a szczególnie ta kiedy Wendy opowiada na początku Kopciuszka i ta, kiedy Hook pokonuje na statku Piotrusia(chwilowo^^)... czy ktoś z was może zna tytuły tych piosenek i wykonawców??? proszę o pomoc!!! z góry dzięki... pozdro

anonimek_13

Prawdopodobnie jeden z tych utworów to "Clocks" grupy Coldplay.Nie jestem tego pewien,bo na filmie nie byłem,ale pamiętam, że w trakcie reklamówki telewizyjnej grali właśnie ten kawałek.Co do grupy szczeże polecam jej odkrywanie,nieziemske wrażenia masz gwarantowane.Narazie Coldplay wydał dwie płyty:Parachutes i"A rush of blood to the head".Clocks znajduje się na drugiej,równie dobrej jak pierwsza.Odpisz jak ci sie spodobało i czy miałem racje.Na razie:)

użytkownik usunięty
Muppetus

tak, to napewno ta. sprawdziłam ;P Dzienki za tytuł

ocenił(a) film na 10

Cześć...słuchaj,skoro sprawdziłaś ten zespół,czy tą muzykę...to czy mogłabyś mi powiedzieć,czy to jest rzeczywiście muzyka z Piotrusia??Proszę odpisz mi jak najszybciej na mojego e-maila: jula14-15@tlen.pl czekam!!papa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones