PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37366}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,0 18 201
ocen
7,0 10 1 18201
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

słodki piotruś pan

użytkownik usunięty

oceniam tan film na 6 z + jest swietna gra aktorska a co najwazniejsze przepiękny jest sam piotruś pan oczu nie mozna od niego oderwac poprostu cudo..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

użytkownik usunięty

Wendy
Mówisz że Piotruś Pan był słodki!!! Wendy była najlepszą i najpiękniejszą aktorką. Jest piękna tak że się w niej zakochałem!!

użytkownik usunięty

Co ma Wendy do Piotrusia! To Sumpter jest piękny!!!
Angel

użytkownik usunięty

JEREMY JEST POPROSTU BOSKI, A TE JEGO WSPANIAŁE OCZY AHHH.
ŁADNY MA GŁOS ŁADNE NAZWISKO, CZEGO TU JESZCZE CHCIEĆ.
A CO DO WENDY TO ONA JEST OKROPNA, KONICA.
NIENO MUSZE PUJŚĆ NA TEN FILM I WPATRYWAĆ SIE W SUMPTERA,
MMMMMMMMMMMMMMMMM.


ADZIA

Przepraszam bardzo ale nie zauważyłam żeby Wendy była koniem ( a tak poza tym samica konia to klacz ) . No a Jeremy ... zapowiada się na kolejnego łamacza kobiecych serc.

użytkownik usunięty

Nom . Masz rację . Jeremy jest słodki. Najsłodszy z tego całego przedsięwzięcia.No i faktycznieWendy ma za duże zęby, ale za to bardzo proste. No , ale nic jej to nie da , bo i tak wygląda jak królica:)

(Olcia)

użytkownik usunięty

JEREMY JEST POPROSTU BOSKI, A TE JEGO WSPANIAŁE OCZY AHHH.
ŁADNY MA GŁOS ŁADNE NAZWISKO, CZEGO TU JESZCZE CHCIEĆ.
A CO DO WENDY TO ONA JEST OKROPNA, KONICA.
NIENO MUSZE PUJŚĆ NA TEN FILM I WPATRYWAĆ SIE W SUMPTERA,
MMMMMMMMMMMMMMMMM.


ADZIA

użytkownik usunięty

Boże !!! Może i Wendy grała dobrze , ale jak można się w niej zakochać przecież ona jest brzydka i ma zęby jak królik !!!

ocenił(a) film na 10

Mys mogla mi troche opowiedziec,poniewaz nie wiem czy pojde do kina

gaga6a

Jeremy Sumpter jest uroczy do obłędu, a co do Wendy...hmm osobiście nic do niej nie mam:) Jeremy jest za to naprawde czarujacy!:)

ja tam lubie ten film w ogole :P Jeremy jest cudny, ale nic nie mam do Rachel :D Też jest ładna, tylko macie rację, troche za duże te jej zeby, chociaz, co one maja do charakteru i ogolnego wygladu? :) Pozdro :*

ps. nie powiem, ze nie zazdroszcze Rachel, ze z nim grala :P ja tam kocham Piotrusia Pana - i film i postać ;]

ps. nie powiem, ze nie zazdroszcze Rachel, ze z nim grala :P ja tam kocham Piotrusia Pana - i film i postać ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones