PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 295
ocen
7,7 10 1 732295
6,8 38
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Turner vs Norrington :D

ocenił(a) film na 10

Laski, kogo byście wybrały ?? :D
Ja bym wybrała Norringtona, genialna postać :D poza tym Jack Davenport ma wspaniały głos i w ogóle jest dość przystojny... :P

ktdxdd

A ja bym wybrała Will'a, nie żebym była fankom Bloom'a, ale jakoś Norrington do mnie nie przemawia, za to Will jest taki dobroduszny, trochę ciamajdowaty, ale to slodkie, a poza tym to on kochał Elizabeth i omal dla niej nie zginął. Ja więc oddaje głos na Will'a i jest 1:1 :)

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Ja bym wybrała Jacka <3

ocenił(a) film na 8
Agness_92

Ja też, hue hue ♥

ocenił(a) film na 9
abc2343

Sparrow. <3

abc2343

I ja :)

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Will. Orlando przeszedł samego siebie :)

ktdxdd

Wybrałabym każdą postać, którą gra Jack Davenport :)

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington. Zdecydowanie. Blooma w ogóle, a zwłaszcza jego postaci w tym filmie nie trawię, a Davenport rzeczywiście jest niezły.

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington bezapelacyjnie. Genialna postać, jakoś bardziej pasował mi do Elizabeth

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington bezapelacyjnie. Genialna postać, jakoś bardziej pasował mi do Elizabeth

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington bezapelacyjnie. Genialna postać, jakoś bardziej pasował mi do Elizabeth

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington bezapelacyjnie. Genialna postać, jakoś bardziej pasował mi do Elizabeth

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

Norrington bezapelacyjnie. Genialna postać, jakoś bardziej pasował mi do Elizabeth

ocenił(a) film na 10
ktdxdd

oczywiście Will <3 Bloom to genialny aktor ;) i mega przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones