PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 700
ocen
7,8 10 1 425700
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Kompletne Dno

ocenił(a) film na 1

Uważam że pierwsza część byłą najlepsza 9/10 druga część to nieporozumienie 1/10 a dałbym nawet totalne zero nie rozumiem dlaczego w ogóle nakręcili 2 część dla mnie to totalna porażka , 3-ciej części nie będe oglądał bo zapewne będzie jeszcze gorsza od 2 . ja traktuje 1 część jako film a 2 kolejne części są po prostu komercją aby tylko zarobić bo czemu by nie skoro "czarna perła" tak świetnie się sprzedała. może i było w drugiej części trochę efektów specjalnych ale to przecież chodzi o fabułe. samo zakończenie czarnej perły mówi samo za siebie -"koniec przygody wszystko sie skończyło"- a tu na siłę kręcą jakieś bzdety :( jestem zawiedziony spodziewałem sie HITU a wyszło DO KITU. pozdrowionka dla wszystkich którzy się ze mną zgadzają :D

Adam_M_17

ja się z tobą nie zgadzam uważam że 2 część jest trochę gorsza od 1 ale bez przesady.Jedynce daje 10/10 a dwójce 9/10 ,a trójce 10/10

ocenił(a) film na 9
Adam_M_17

Raczej malo osob bedzie sie z toba zgadzalo. Wg mnie jedynka byla najgorsza ze wszystkich (ale i tak byla zajebista).
Skrzynia Umarlaka to wg mnie najlepsza czesc ze wszystkich.
Najlepsze efekty specjalne (co dla mnie jest rzecza NAJWAZNIEJSZA), najlepsza akcja i najlepsze dialogi :)
No i piekna sceneria :)
Bije Jedynke na glowe we wszystkich aspektach :)

ocenił(a) film na 7
Arto0X

najwazneijsza rzecz - efekty specjalne... dziecko neo jak sie patrzy...

ocenił(a) film na 9
shamar

Dziecko neostrady ciebie zrobilo i niedorobilo.
Film ma przynajmniej efekty specjalne na najwyzszym mozliwym poziomie - a nie tak jak twoje Rambo-srambo czy Titanic (ktory jest filmem dla bab, ale skoro lubisz chlopcow, to jestes jak baba), ktore ogladasz ze swoimi dwoma ijcami w niedzielne popoludnia

ocenił(a) film na 2
Adam_M_17

Pierwsza część to film a te dwie ostatnie to jak dwie kontynuacje toxic avenger. Tylko ślepy widzi urok w skrzynce umarlaka i w na krańcu świata, w pełni się z tobą zgadzam i podpisuję się pod tym.

użytkownik usunięty
chudini666

Jedynka była cudowną, wciągającą przygodówką w starym stylu, z humorem, z fantazją, no po prostu 9 na 10 - umarlak i kraniec świata uech, uech, wynudziłam się jak mops. 5/10

ocenił(a) film na 9

a moim zdaniem dwójka jest o niebo lepsza od jedynki, głównie ze względu na przezabawne dialogi (w jedynce niby też były, ale mniej i gorsze niż w 2), jak już ktoś wyżej wspomniał.

ocenił(a) film na 9
bananowy_song

Dokladnie. A i efekty, jak i sama akcja tez staly na wyzszym poziomie niz w czesci pierwszej :)
2 jest najlepsza z calej trylogii

ocenił(a) film na 10
Adam_M_17

według mnie 2 część byla najgorsza ale bez przesady 1 miejsce.piraci z karaibów 3 ocena:9/10 Rewelacyjny
ze względu na efekty wizualne, komiczną akcję i komedię przedstawioną w zazwyczaj ciemnych scenach 2
miejsce.piraci z karaibów 1 ocena: 8.6/10 Rewelacyjny ponieważ część nie przedstawia jakiś super dowodów
na extra budżet lecz jest skupiona raczej na treści filmu 3 miejsce.Piraci z karaibów 2 ocena:8.5/10 Bardzo
Dobry wszystko poszłoby dobrze gdyby nie niepotżebna scena na wyspie kanibali i skupienie się tylko na
efektach specjalnych.Tak przynajmniej ja sądze.

ocenił(a) film na 9
depp09

Akurat scena w wyspie kanibali, to chyba najlepsza scena w calym filmie :) (ta gdzie oni byli w tych klatkach okraglych nad przepascia, a Sparrow biegal z przywiazanym kijem i walczyl z tubylcami) xD

ocenił(a) film na 4
Adam_M_17

Dokładnie tak, jedynka jest świetnym filmem, który zrobił na mnie duże wrażenie, a kontynuacje to na takiej samej zasadzie jak z Matrix'em:
na siłę, bez przemyślanego scenariusza, nieciekawie, chaotycznie i przede wszystkim walenie w widza efektami specjalnymi, żeby ci mniej ambitni krzyczeli, że dwójka lepsza od jedynki bo świetne efekty i... świetne efekty, bo co można powiedzieć więcej o Skrzyni umarlaka? Wżadnym aspekcie nie dorównuje jedynce, no chyba że tymi lepszymi efektami specjalnymi, ale czy do kina idzie się po to żeby obejrzeć efekty???

mino87

2 najlepsza z trylogii. trzecia część chyba najsłabsza.

ocenił(a) film na 4
Jewelz

w czym najlepsza????????????????????????????????

Adam_M_17

Przesadzasz koleś, jeśli dałeś 2 części 1/10 to w moim przekonaniu nie jesteś fanem piratów. W pierwszej części było wiele nawiązań do 3 części ponieważ już wtedy była zapowiadana, razem z 2 częścią. Np. w 1 był wspomniany Luk Davy'ego Jones'a. Wszystkim częścią dałem ocenę 10/10 a jeśli chodzi o najlepszą część to dla mnie jest nią 3, następnie 1 a na końcu 2 część.

pzdr

ocenił(a) film na 8
Adam_M_17

Drugą odsłonę Piratów widziałem stosunkowo nie dawno na kanale 1 lub 2 nie pamiętam no nieważne ale doskonale pamiętam film mistrzowskie pojedynki kraken i te sprawy ale jedynka dalej na najwyższym miejscu.Nie zgodzę się z założycielem tematu i go nie rozumiem pierwsza odsłona 9/10 a druga 1/10 argumenty proszę!

użytkownik usunięty
Adam_M_17

pierwsza część była rewelacyjna, druga słaba, ale obejrzałam do końca i niektóre sceny mi się podobały, ale część trzecia... Porażka, nudziłam się jak mops i już nawet nie pamiętam, kiedy wyłączyłam telewizję. No po prostu nie dorasta pierwszej części do pięt.

Czarna Perła jest niezbitym numerem jeden z całej sagi Piratów.

Adam_M_17

Zgadzam się w pewnym sensie z autorem tematu czesc pierwsza piratów z karaibów była najlepszą czescią z trylogi druga czesć nie była taka zła choć do jedynki do pięt nie dorasta trójka była najgorszą czescią po jedynce dalsze cześci były dla kasy kręcone

ocenił(a) film na 9
Adam_M_17

Według mnie to właśnie Skrzynia Umarlaka jest najlepszą częścią. Ma najfajniejszy wątek główny, dużo się dzieje na ekranie, cały film ogląda się z zapartym tchem - nigdy nie przynudza. "Na Krańcu Świata" nie jest już tak dobrym filmem, jest przynajmniej o jedną gwiazdką gorszy od skrzyni, podobnie jak część pierwsza. Ogólnie "Piraci..." to świetna trylogia i mówiąc, że któraś część jest lepsza od drugiej nie zmieniam faktu, iż wszystkie części był bardzo dobrymi filmami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones