PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 314
ocen
6,4 10 1 169314
4,0 30
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Uśmiałam się do łez, dwie godziny w napięciu, wspaniały kunszt aktorski . Dawno nie wyszałam z kina taka zadowolona, baa poszłabym ponownie bo naprawdę warto!!!P.S. SKONCZE Z HEJTEM BO NIEDOBRZE SIE JUZ ROBI. CIEKAWE ILU Z WAS SPECJALISTOW OD KINEMATOGRAFII CHODZI DO KIN A ILU TO PIRACI=POSPOLICI ZŁODZIEJE

ocenił(a) film na 6
karolinahn

Film pisany na kolanie a tutaj taki zachwyt. Z tym Strachem to było żałosne a nie śmieszne.Nie wolno śmiać się z niedorozwiniętych chorych ludzi.

ocenił(a) film na 9
Marcin5800

A skad wiesz jak byl pisany film? Ja bylam na sali pełnej do ostatniego miejsca i nie widać było rozczarowania wsrod widzow. Ludzie wychodzili rozbawieni i komentowali film pozytywnie. Cd niedorozwinietych rola osoby o niskim ilorazie inteligencji nie oznacza niedorozwoju. Na Głupim i Głupszym tez się nie śmiałeś?

ocenił(a) film na 9
Marcin5800

"Krytyk to kwoka, która gdacze, gdy inni znoszą jajka".....

karolinahn

"Smoleńsk" też na siebie zarobił.

Marcin5800

JA to mało płuc nie wyplułem ze śmiechu. Teksty Stracha mnie zabijały.

ocenił(a) film na 9
Marcin5800

Nigdy w życiu nie zaśmiałeś się z takiej osoby? Walduś ze Świata wg Kiepskich może być zawiedziony ...

ocenił(a) film na 10
karolinahn

ja sie zgadzam z karolinahn

ocenił(a) film na 1
karolinahn

Jakim cudem trzynastolatka weszła do kina na taki film? W plecaku Cię wnieśli?

ocenił(a) film na 1
karolinahn

Złodziej to Vega,bo okrada ludzi z pieniędzy oferując nędzną i prymitywną rozrywkę dla mas.

ocenił(a) film na 10
RaKo1992

Aha to według ciebie lepiej iść do kina na kacwawa albo wyjazd integracyjny. Mi się film bardzo podobał wielowątkowość wyszła świetnie z jednej strony mamy kryminał a z drugiej komedie wszystko połączone razem i taki film mi się podoba.

ocenił(a) film na 1
ganman83

właśnie połączyłeś kilka filmów w jedność. Jedno i to samo gówno.

RaKo1992

Nędzną i prymitywną?. Chłopie, byłem na Pitbullu dwa razy i za kazdym razem cała sala pękała ze śmiechu. Żeby dać temu filmowi jedynkę to trzeba być niedorozwiniętym. Na szczęśćie, co widać po ocenach filmu takich jak ty jest niewiele.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

ja bym tego nie nazwał szczęściem... z resztą ta "dyskusja" nie ma sensu, jeśli Twoim argumentem na temat filmu jest wystawianie mi świadczenia lekarskiego na temat stanu mojego zdrowia... ja z tego miejsca mogę jedynie Cię przeprosić, że mój gust filmowy nie zgadza się z Twoim czy reszty śmieszków na sali filmowej w kinach całej Polski...
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

RaKo1992

Dla mnie to szczęście, że takich niedorozwojów jak ty jest śladowa ilość, bo na sali kinowej wszyscy pękali ze śmiechu. Co widać zresztą po statystykach i po ocenach filmu. Po prostu ludzie wiedzą co dobre a ty jesteś odrzutkiem społecznym.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

brawo ! takich ludzi jak ty ten kraj potrzebuje !

RaKo1992

Nawet sarkazm ci nie wychodzi głąbie.

Andrzejek324

Rzekłbym raczej, że to cała ta sala była pełna niedorozwojów...

Ufos

Nie wydaje mnie się.

ocenił(a) film na 9
karolinahn

Dobrze skomentowane. To była Komedia jak się patrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones