PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 170
ocen
6,4 10 1 169170
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Beznadzieja...

ocenił(a) film na 6

Poprzednia część pitbula pomimo że byla co najwyzej 4 czy 5 na 10 to ta część to totalne gówno, masa idiotycznych scen która kompletnie nic nie mówi i są chyba tylko po to by czymś zapełnić czas, totalnie idiotyczne zachowania bohaterów jak chociażby tej policjantki która romansowała z cukrem a jej motyw wstąpienia do policji to taka beznadzieja że aż nie idzie tego słuchać masakra, sam film jest też straszliwie chaotyczny i ma się wrażenie że każda scena ma max 20 sekund cięcia są co chwile przez co niemalże nie idzie tego oglądać najbardziej rozwaliło mnie pokazanie wesela, przecież to była totalna żenada, samo zakończenie to też beznadzieja aż w ogóle się nie czuje że to było zakończenie i pozostwia to niedosyt,mam też wrażenie że majami wciśnięto tu na siłe tak samo z opałką ale w sumie gdyby właśnie nie opałka i jego teksty oraz robienie z siebie debila to dałbym 1 a ci którzy oceniają ten "film" na 6 albo i więcej są skończonymi idiotami i nie chce słuchać jakiegos głupiego tłumaczenia że każdy ma swój gust bo akurat ten film to powiedzenie wyklucza i danie mu wysokiej oceny to pokazanie swojej głupoty.

ocenił(a) film na 6
Znawca_123

Ps. Zapomnialem dopisać że dźwięk w tym filmie jest beznadziejny jakies 60% dialogów nie słychać, nawet pomimo tego że ustawiłem w kinie domowym na tryb "dialogi" to i tak nie pomogło za wiele jest albo za cicho albo jakoś dziwnie niewyraźnie, szkoda też że przerobiono główny nurt muzyczny z poprzedniej części bo był bardzo dobry a ten co jest w tej części jest beznadziejny, sceny akcji też są słabe w dodatku jest ich przeraźliwie mało.

ocenił(a) film na 1
Znawca_123

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Gra aktorka na żenująco niskim poziomie, dialogi to jeden wielki bełkot. Jedyny aktor, który zagrał, a nie po prostu wypowiedział to co mu napisali w scenariuszu to Grabowski, reszty nawet nie nazwałaby aktorami. Sceny to jakaś abstrakcja. Zachowania tych ludzi bez ładu i składu. Nie wiem jak taki beznadziejny film może mieć tak wysoką ocenę. Czyżby Polacy mieli tak marny gust? A i ten żart koksa co pomylił kaczkę z gołębiem. Sorry, ale to było tak marne, że aż mnie osłabiło. Ludzie z upośledzonym iq imbecyle, debile, cymbały i małe dzieci odróżniają takie rzeczy, więc to w ogóle nie było śmieszne...

ocenił(a) film na 2
marta_136

Dorzucić jeszcze trzeba to, że przeklinanie na prawo i lewo, czy to w pracy, czy przy obcych ludziach, to chleb powszedni każdego bohatera, przez co każda postać wydaje się być taka sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones