PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Film super

ocenił(a) film na 9

Film super Vega znowu nie zawiódł , wciąga , dobry scenariusz i nie które teksty powalają. Wielkie brawa

ocenił(a) film na 9
Kiler9111

Zdecydowanie. Fala hejtu będzie na pewno. Szczerze powiedziawszy film mnie na prawdę zaskoczył i wyszedłem z kina z jednej strony przybity a z drugiej chciało mi się śmiać. Bo ta część ma w sobie trochę z pierwszej. Może nie jesteśmy w stanie zżyć się z bohaterami ale moim zdaniem jeśli ktoś lubi tą serię, interesuje go ta tematyka to z kina wyjdzie lekko oszołomiony tym ile praca w policji niesie ze sobą zagrożeń i jakim potrafi być psychicznym obciążeniem.

Pozytywnie kończąc: scena zasadzki z Majamim przeszukujacym meline - 10/10 ;)

Polecam film z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 4
Evers

no tak, jeśli oceniają to ludzie twojego pokroju którzy wystawiają takiemu filmowi prawie że najwyższą notę, to nie ma się dziwić że ocen z filmwebu nie ma co brać na poważnie. A jeśli Niebezpieczne Porządki były arcydziełem filmowym to panu już podziękujemy.

ocenił(a) film na 9
Flashpoint

Żadnej oceny nie biorę na poważnie, bo zawsze jest to subiektywna opinia. Nie podobało się, spoko. Dla mnie Pitbull jest genialną rozrywką i świetnym odzwierciedleniem pracy Policji. Oceniam wedle swojego uznania.
Niemniej, wybacz, że mój gust filmowy i ludzi "mojego - zapewne o klasę niższego od Twojego - pokroju" zawyża średnią Vedze. Chyba usunę konto, bo dzięki Tobie zrozumiałem, że nie ma tu dla tak miernych ludzi miejsca.

ocenił(a) film na 9
Evers

mnie to bardziej zaskoczyło jak się Cukier ustawił że psy mogły mu przysłowiowo naskoczyć to jak wyrobił tą mafie paliwową najpierw przejął pieniądze , a pózniej za jednym razem wysłał ich do pierdla i przejał ich interesy

ocenił(a) film na 1
Evers

Jeśli ktoś lubi tą serię to tego filmu oraz poprzedniego nie polubi, ponieważ Nowe Porządki i Niebezpieczne kobiety to zwyczajna karykatura pierwszego filmu jak i serialu.

ocenił(a) film na 9
Netehor

dziwne. Lubię i znam sporo osób które twierdzą tak samo

ocenił(a) film na 6
Kiler9111

Nie do końca się zgodzę. Film zły nie jest, choć moim zdaniem Vega poleciał na fali popularności Nowych Porządków i za szybko podał na tacy następną część nie do końca ją dopracowując . Przede wszystkim film poraża brutalnością miejscami wręcz niesmaczną.Siedząc na sali pełnej wzdychającej widowni miało się wrażenie że film jest przydługawy i gdyby nie Ostaszewska i Strachu i świetnie zagrane te dwie role połowa sali wyszłaby z kina. Ja mam wrażenie zbędności Majamiego. Żmijewskiego nie kupiłam. Bahleda-Curuś powinna grać dziewczynę z dobrego domu a nie patologii... tu zupełne niedopasowanie. Dereszowska i Kulig super. Cukier, byłoby obłędnie gdybym gdzieś po drodze nie wyczytała, że w zamyśle miał być po części filozofem podczas gdy ja odebrałam go jako chorego psychicznie wiecznie naćpanego cwaniaczka. Ogólnie jestem na plus bo myśl przewodnia filmu jest ok, można go było jednak lepiej dopracować.

ocenił(a) film na 9
Deepi_filmweb

zacznijmy od tego Cukier nie ćpał , chory na cukrzyce , psychicznie chory to ty psychicznie chorego nie widziałaś jak by to sie dział na serio to osobiscie by chciał mieć taki rozum jak on żeby taką przekime zrobić , nie chcesz brutalności to chodz sobie na filmy disneya

ocenił(a) film na 6
Kiler9111

A czy Ty widziałeś kogoś chorego na cukrzyce?? Przecież Ci ludzie żyją normalnie nie zachowują się tak jak Cukier. Natomiast ludzie w manii już tak. Chory psychicznie nie oznacza stanu "zakład psychiatryczny". Zdecydowanie daleko mu było do filozofa...ale zagrał obłędnie

Deepi_filmweb

Dla mnie też Cukier momentami wyglądał bardziej jak naćpany niż jak chory na cukrzycę. Jak dla mnie za dużo wątków pobocznych bez wyjaśnienia. Reżyser mógłby się skupić na jednym a bardziej go wyjaśnić. Humor dla mnie ok, rozładowywał atmosferę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones