PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Film

użytkownik usunięty

Nie oszukujmy się, prawie nikt już nie robi filmów dla samej idei tworzenia. To sa filmy komercyjne, które muszą na siebie zarabiać. Są robione dla odbiorców, a kim są owi odbiorcy? Głównie młodzi ludzie dla których takie kino jest atrakcyjne. Sama byłam na maratonie i widziałam.
Mimo wszytsko, mi się bardzo podobał. Wielowatkowosc filmu mi nie przeszkadzała, bo aktualnie w dużej części produkcji taka forma się pojawia.
Ciut za dużo brutalnych scen, no ale to jedyne do czego mogę się przyczepić.

ocenił(a) film na 5

Głos rozsądku.

użytkownik usunięty
Okciuk

Mam nadzieję, że to nie ironia :)

ocenił(a) film na 5

Zabawna jesteś. Przecież ten film to gniot dla nastolatków.
Porównaj sobie nowe Pitbulle do Psy 1992, Dług 1999, seriali Pitbull 2005-2008 i Glina 2004-2008,
czy chociażby Pitbulla 2005 - skróconej wersji 1 sezonu serialu.
Przypominam, że we wszystkich Pitbullach maczał palce Vega. A zjazd poziomu jest niewiarygodny.

serial Pitbull 2005-2008 (31 odc) ... 9/10 ...imdb 8,4
Pitbull 2005 ...7/10...imdb 7,0
Pitbull.Nowe porządki 2016 ... 6/10...imdb 6,7
Pitbull.Niebezpieczne kobiety 2016 ...5/10...imdb 6,2

Dla porównania:
Psy 1992 ...9/10...imdb 7,7
Dług 1999 ...8/10 ...imdb 8,0
serial Ekstradycja 1995-1998 ...8/10...imdb 7,7
serial Glina 2004-2008 ...9/10...imdb 8,3
Drogówka 2013 ...7/10...imdb 7,4

Pytanie tylko jedno. Film taki jak Pitbull.Niebezpieczne kobiety z tak niskim poziomem,
a zarabia tyle na otwarcie w kinach. A taki świetny serial jak Glina ma anulowany 3 sezon.

Z zagranicznych pozycji dwa najważniejsze to
Prawo ulicy 2002-2008 ...10/10 ...imdb 9,4 Ale tu wiadomo to arcydzieło. Jeden z najlepszych seriali ever
Świat gliniarzy 2002-2008 ...9/10...imdb 8,7 - dość podobny do Pitbulla serialowego od nas

użytkownik usunięty
returner

Nie będę udawać że jestem fanką tego typu filmów czy seriali, bo nie jestem.
Wyraziłam jedynie swoją opinię na temat TEGO KONKRETNEGO FILMU. I śmieszne jest to, że i tak znajdzie się ktoś kto będzie mnie przekonywał do swoich racji.
Nie lubię wdawać się w bezsensowne dyskusje, dlatego dodałam oddzielny wątek, nikogo personalnie nie wytykajac z racji tego że ma odmienne zdanie.
Fora zostały stworzone do wyrażenia opinii, a przeistoczyly się w pole walk i miejsce hejtu. :)
Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

Hmmm. Widzę, że jakaś musiała Cię mocno w dupke kopnąc. No cóż.
Sam fakt, że mnie obrazasz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, a po mnie spływa jak po kaczce.
Nie ma to jak z tematu filmu zejść na tak ciekawy temat, jakim jest kobieta (albo jak ja pieszczotliwie nazwałes "ku*wa").
Ale wracając do wątku, nie jestem żadnym krytykiem filmowym, bo i pewnie się nie nadaje zwłaszcza, że jak już zauważyłeś mam kiepski gust. Mogę jedynie przeprosić i postanowic poprawę :) będę oglądać tylko filmy, które polecają tak znakomite jednostki jak Ty :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

W połowie miałam ochotę przerwać czytanie tego jakże zacnego wykładu, na temat "życie kobiety w pigułce", ale z szacunku do Ciebie (mimo, że wypowiadasz się w ten sposób również o mnie, mimo że kompletnie mnie nie znasz,a stereotyp jaki przybrałes jest bardzo krzywdzący) przeczytałam. I jedyne co nasuwa się na myśl, to to że wydawanie się w takie dyskusje nie ma sensu. Nie uznam Twojej racji i wyższości, nie z powodu że jestem kobietą, tylko dlatego, że nienawidzę szufladkowania. A sposób w jaki opowiadasz o tym że "ruchasz i porzucasz" jest poniżej krytyki. Nie mniej jednak zdaje sobie sprawę, że w tak zaawansowanym stadium nienawiści jakim jesteś, nikt nie jest w stanie sprawdzić Cię na ziemię :)

ocenił(a) film na 7
returner

czy słyszałeś kolego o Marii Skłodowskiej-Curie? Podejrzewam że skupiłeś się po prostu na niewłaściwym typie kobiety. I wkręciłeś się za bardzo. To bardzo powszechne zjawisko: faceci marzą o modelkach, albo "modelkach", a potem się dziwią że to puste, zimne i wyrachowane lalki. Więc czasem warto wyrwać się poza ten schemat i dostrzec inne cechy kobiet niż tylko ich wygląd. Sweet dreams.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
returner

Może to być zaskakujące, ale... Nikogo to nie obchodzi.

ocenił(a) film na 3
Anzelma112

Dobre pytanie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones