PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 317
ocen
6,4 10 1 169317
4,0 30
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Szedłem na film z nadzieją klimatycznego, poważnego filmu o polskich realiach. Niestety kolejna część idzie w stronę polskich komedii romantycznych. Film ratuje pojedyncza gra aktorka. Dlatego proszę o zmianę tytułu by nie psuć serii.

wompat

Dla mnie ten film okazał się wielkim rozczarowaniem. "Pitbulla" poznałem jako serial i uważam go za jeden z lepszych polskich seriali. "Nowe porządki" wydały mi się gorsze, natomiast "Niebezpieczne kobiety" w ogóle się do niego nie umywają. Nie wiem, może przerobione na serial byłyby lepsze. Na razie wyszło takie nie wiadomo co. Wiele scen dobrych lub przynajmniej śmiesznych (publiczność często wybuchała śmiechem), ale całość nie zachwyca. No i moim zdaniem, wbrew temu co o filmie mówi reżyser w wielu momentach widziałem w filmie kompletny brak realizmu i zero logiki w działaniach przestępców i policji. Bo z całym szacunkiem, ale nie uwierzę w takie stosunki w więzieniu, gdzie personel to chłopcy na posyłki dla przestępcy, a skazany na dożywocie bandyta jest wysyłany do pracy na zewnątrz i biega po mieście zupełnie bez nadzoru. A po co przestępca zabija sędziego, który go wypuścił na wolność?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones