PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 309
ocen
6,4 10 1 169309
4,0 30
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

pytanko jak wyżej , ktoś się orientuje ??

mordarg

premiera ma być na 15.03.2017 r.

ocenił(a) film na 7
kalmar19871987

dzięki za odp

ocenił(a) film na 6
mordarg

cholera go wie tak naprawdę, trochę śledzę nasz rynek płyt i jeśli chodzi o Pitbulla trafiłem na dwie daty, 15 marzec ale i 5 kwiecień, byłem dzisiaj w empiku mogłem zapytać, niestety zapomniałem.

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

no wlasnie tak dzis rozkminiałem se ten post niby wedle jego odpowiedzi to już za 3 dni a żadnych reklam nie widzę nic ofc zaczynam wątpić w tą datę .... Jak byś miał jakiś cynk to proszę info jakies ;D

ocenił(a) film na 6
mordarg

Spoko, nie ma sprawy ;)

ocenił(a) film na 6
SCORPION60

05.04

ocenił(a) film na 6
ZawaL

Też tak mi się wydaje, byłem dzisiaj w empiku i nie wiedzą nic na temat rzekomej jutrzejszej premiery więc raczej była błędną.

ocenił(a) film na 6
SCORPION60

Wrzuć sobie na Allegro w wyszukiwarce. Dużo internetowych sklepów podaje informacje że wysyłka odbędzie się po premierze. Korzystam już tak od lat i zawsze ta metoda sprawdza się w 100%.

ocenił(a) film na 6
ZawaL

Sprawdzałem, stąd moja błędna informacja. Jedne sklepy podawały 15 marzec a inne 5 kwiecień. ;)

kalmar19871987

Data 15.03. była wymyślona przez jeden sklep, aby zwiększyć sobie sprzedaż od początku marca... Prawidłowa data to 5.04. ja już kupiłem w tym miejscu, najtaniej w Internecie -> stylowydwor . pl / pl/p/PITBULL-NIEBEZPIECZNE-KOBIETY-ksiazka-DVD/23034600

hussar_1612

O ile mnie pamięć nie myli - sprzedają go z "Vivą" za jakieś 25zł.
Nie wiem, od kiedy - ale w tygodniu przedwielkanocnym był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones