PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Polskie Standardy.

ocenił(a) film na 6

Na pierwszej części Pitbulla byłem 3 razy w kinie... Znajomi pytali tylko czy mam czas, a ja szedłem... Jestem szczęśliwy, że obejrzałem tą część, ale... do kina już na Nią nie pójdę. Historia jest dość znana... Temat Mafii Paliwowej swego czasu był wałkowany w mediach... I film dobrze przedstawia tą historię. Szczerze mówiąc jeżeli to wszystko jest oparte na faktach, to tłumaczy niektóre zbiegi okoliczności, zdarzenia... Świetna gra Mai Ostaszewskiej! Nadal klasa! Najbardziej się martwiłem o Alicję Bachledę-Curuś, ale niepotrzebnie dała radę! I tylko trochę szkoda, że co raz mniej aktorów zostało z tego pierwszego Pitbulla z Dorocińskim... Ale ostał się chyba najlepszy czyli Andrzej Grabowski. Bez Niego nie wyobrażam sobie Pitbulla. Podsumowując - ten film jak na polskie standardy dalej jest bardzo dobry. Ale być może upłynęło za mało czasu pomiędzy obiema częściami, żeby wyszedł tak samo dobrze, jak Nowe Porządki. Mimo wszystko film wart polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones