PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

O ile w poprzedniej cześci Ola miała jakiś wkład do fabuły to w tej części jest tylko epizodem który ma rozśmieszyć widzów. Robi to zachowując się jak typowa "blądynka", ciągle bluźniąc. Łącznie widzimy ja max 15 minut. Jest jeszcze wątek córki i jej romansu który też jest elementem humorystycznym. Wszystko to jest odskocznią od gangsterki która jak dla mnie była zbędna. Sala się śmiała, ja zresztą też ale niezapominajmy że reszta filmu również posiada humor i to dobry. Nie tak łatwo podany i nie opierający się na bluźnierstwach ale mi by to wystarczyło. Ogólnie film średni jeśli oglądało się poprzednie części. Oceniam go na 6 ale daje 7 bo to polski film a ostatnio średnio z polskimi produkcjami, więc 7 na zachętę.

Poprzednia część znacznie lepsza. Strachu rządzi. W tej części był głupszy niż w poprzedniej ale to na plus. Sceny w których wszedł do stawu w parku i podczas transportu były na prawdę dobre:) A! No i kiedy okazuje się że jego dziewczyna do debil. Hahahhahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones