PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 196
ocen
6,4 10 1 169196
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Polubiłem Olkę graną przez Ostaszewską w "Nowych porządkach". Zwariowana babka, trochę "przypałowa", ale inteligentna, dbająca o dzieci, z fajnym poczuciem humoru.
Tymczasem w "Niebezpiecznych kobietach" twórcy scenariusza zrobili z niej totalną idiotkę bez mózgu o mentalności dresiarza. Wielka szkoda, że zepsuli (moim zdaniem) taką fajną postać. Czy tylko ja mam takie odczucia?

ocenił(a) film na 5
najprawdziwszypolak

Wyszła z niej pusta kobieta. Ale i tak aktorka jest świetna.

ocenił(a) film na 5
najprawdziwszypolak

Dla mnie ona w obu częściach była płytką i głupią babą.
Przecież od początku była łatwa dla pierwszego, lepszego śmiecia który co tydzień zalicza ku.ewki z klubów.
A ona się czymś takim zachwyciła i dała na tacy. I co w tym mądrego ?

ocenił(a) film na 5
najprawdziwszypolak

Wyszła z niej Ostaszewska

najprawdziwszypolak

Wyszła z niej pani ginekolog z 'Przepisu na życie"

ocenił(a) film na 5
najprawdziwszypolak

Fajna postac?? Typowa glupia blachara, myslaca tylko o seksie i zakupach, nie umiejaca zlozyc jednego zdania bez "ku.a" lub "zaj.eb.iscie". Plytka, prymitywna, wulgarba suk.a policjanta. Nie wiem jak mozna lubic te postac. Bardzo odrzuca od tego filmu, gdy inne bohaterki lub czarne chararktery sa wyraziste

najprawdziwszypolak

Tak. Dla mnie była dresiarzem juz w poprzedniej czesci. Nie mogę ogladac tego typu baby. Wstyd jeśli są takie naprawdę w realu. Glupia i wulgarna i głupio pewna siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones