PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 309
ocen
6,4 10 1 169309
4,0 30
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Zarówno pierwsza część bardzo mi się spodobała, a ta nawet nie wiem czy nie lepsza. Dużym zaskoczeniem był dla mnie dobór aktorów - bardzo udany! Pozytywne wrażenie zrobiła na mnie Alicja Bachleda - obsadzana w roli kobiet delikatnych,a tu taka zimna sucz! Drugi medal należy się Sebastianowi Fabijańskiemu - zagrał bardzo przekonująco, to szaleństwo w oczach!
W samym filmie dużo się dzieje, mnóstwo mocnych scen, pOLECAM

ocenił(a) film na 8
Maggie1980

Zdecydowanie się zgadzam. Pierwsza część była jak dla mnie momentami zbyt brutalna. Ta podobała mi się bardziej :-)

ocenił(a) film na 8
Avalarte

Są trzy części więc może sprecyzujcie..........

ocenił(a) film na 5
Maggie1980

Po pierwsze to trzecia część, a nie druga.
Po drugie z każdym Pitbulem poziom spada. Trzecia część Niebezpieczne kobiety nic specjalnego 5/10.
Film kilka klas gorszy od Top 100 najlepszych polskich filmów.

serial Pitbull 2005-2008 (31 odc) - 8,5-9/10
Pitbull 2005 - 7/10 (film jest bardzo skróconą wersją 1 sezonu serialu)
Pitbull.Nowe porządki 2016 - 6/10
Pitbull.Niebezpieczne kobiety 2016 - 5/10

ocenił(a) film na 9
Maggie1980

Też bardzo mi się spodobała ta część. Ja patrzę na nią nie tyle pod kątem filmu akcji itd co dramatu. Muszę przyznać, że wzruszyła mnie nieco postać Cukra (Świetny Fabijański) i Drabiny (zaskakująco dobra Curuś). Ich relacja była jakaś taka smutna i to wszystko jakoś tak mnie przytłoczyło. Końcówka mnie bardzo zasmuciła. To w jakich okolicznościach zginął Cukier i płacząca za nim Drabina. Oni tak naprawdę się kochali i chcieli po prostu wyjechać żeby mieć spokój i być szczęśliwymi. Remek robił to wszystko dla niej i dla syna. Wstąpił do gangu paliwowego żeby zdobyć pieniądze na wyjazd i życie za granicą. Tak niewiele brakowało im do tego, by to zrealizować. Oboje w tym wszystkim są postaciami tragicznymi i jak dla mnie mega smutnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones