PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

W porównaniu do dwóch pierwszych części i serialu to ta część była jakąś farsą po prostu zrobioną na siłę. Teksty śmieszne chyba tylko dla gimbazy, która w Złotych Tarasach stanowiła 80 % widowni i rżała nie wiadomo z czego, że ktoś powiedział kur.... Klimatu pierwszej części i serialu nie było wogóle, a w porównaniu do drugiej części to była jej marna i nieudolna kopia jak dla mnie. Fabuła jakaś taka nijaka, teksty nieśmieszne nie wiem skąd taka wysoka ocena? Chyba przez 10 wystawione przez podjaraną gimbazę... A co wy sądzicie o tym filmie/gniocie?

ocenił(a) film na 5
Marcin1992Polska

To był skok na kasę i od samego początku kierowany do bardzo młodego pokolenia (widowni), co było widać po frekwencji w kinie. Byłem w szoku, jak na scenie potrącenia kobiety na ulicy (sędziny) - widownia miała taki ubaw, że normalnie boki zrywać...bo samochód przygasł w trackie jej dobijania (czasami normalnie debilizm, aż z widowni się wylewał) . Przereklamowane sceny z trailerów z YouTube typu "gołąb..." mega hitem na 20 sek śmiechu, wręcz krztuszenia się od śmiechu.
Weźmy bohatera Cukra i jego kochankę z MO, gdzie do jej matki i do swojej mówi, że "zrywa z nią, bo może ktoś spuszczał się na nią..." po prostu komedia a'la kryminalna w wykonaniu Patryka Vegi dla 16 latków.

ocenił(a) film na 4
BINSPOT

Dokładnie w pełni się zgodzę, o ile w drugiej części humor też był dość koszarowy to jednak było to zabawne wg mnie przynajmniej, bo nie było tego aż tyle i nie robione na siłę, tylko jako dodatek do fabuły, a tu było zupełnie odwrotnie. 75 procent filmu pierdzielenie tych tekstów dla gimbów i trochę akcji, która też była nijaka i jak dla mnie zupełna bajka, a trochę się tym interesuję. A już totalne zażenowanie czułem jak 15-tki i 16-tki ryły się jak poj... z tekstów, które były w zwiastunach w stylu ,, no i chuj, nie będę żarła przez 3 dni'' albo o tym gołębiu masz rację. Zabawna dla mnie sytuacja była, gdy za mną siedziały takie podjarane dziewczyny i jedna wyszła na chwilę i potem wraca i pyta się drugiej co się działo a ta mówi cytuję ,, o ten ma 30 mln na koncie, ale hehe nie wiem skąd i jak ci to wytłumaczyć, ale zajebisty film hehe no nie? ''. Myślałem, że serio wstanę i zrobię facepalma wtedy :) Jak tacy ludzie mają być przyszłością tego kraju to biada nam wszystkim

ocenił(a) film na 5
Marcin1992Polska

PS. Przykład z YT, jak na suchary reagowała widownia (wystarczy pogłośnić...aż do krztuszenia dochodzi)
https://www.youtube.com/watch?v=G_4fD2diNf8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones