PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 215
ocen
6,4 10 1 169215
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Vega potrafi.

ocenił(a) film na 8

Na początku jak zobaczyłem Curuś i Żmijewskiego w obsadzie to się przestraszyłem o film ale po obejrzeniu stwierdzam że na pewno jeśli chodzi o Curuś to jej chyba najlepsza rola a Żmijewski też wypada ok. Naprawdę jeśli chodzi o grę aktorką to nie mam się szczególnie do kogo przyczepić i uważam że Vega wykrzesał z aktorów bardzo dużo (Fabiański rola świetna!!!). Jeśli chodzi o film to w porównaniu z pierwszą częścią są to dwa różne filmy kryjące się pod wspólnym tytułem, pierwsza stawiała bardziej na kino sensacyjne a ta się skupiła na problemach kilku osób . Naprawdę chciałbym zobaczyć jeszcze jeden film Vegi ale nie wcześniej niż za 2 lata.

ocenił(a) film na 1
tiktak10

Żmijewski w porównaniu do swoich możliwości wypada co najwyżej średnio.
Btw. przestraszyłeś się, że Żmijewski zagra w tym filmie bo co? bo znasz go z seriali telewizyjnych? Jeśli tak to polecam Psy II i zobacz możliwości aktorskie tego aktora ;)

ocenił(a) film na 8
Netehor

Po pierwsze oglądałem psy i uważam że bardzo dobry film. Po drugie nigdy wżyciu nie oglądałem żadnego serialu zarówno polskiego jak i zagranicznego. A co do Żebrowskiego w Psach zagrał kapitalnie i była to według mnie jego najlepsza rola ale po prostu w innych produkcjach nie przypadł mi do gustu (to tylko moje zdanie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones