PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 593
oceny
7,1 10 1 224593
4,9 27
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

Polecam

ocenił(a) film na 10

Szacun Vega za Pitbull. Nowe Porządki. Jak dla mnie najlepszy debiut filmowy Majami,fajna fabuła,super ujęcia... duże ŁAŁ i brawa po seansie,na którym nie brakowało również momentów do śmiechu

ocenił(a) film na 10
Aga_Czar

Jedna z czołowych polskich blogerek,ładnie to podsumowała: wyrwanezkontekstu pitbull nowe porzadki pierwszy film jaki musisz w tym roku zobaczyc

ocenił(a) film na 2
Aga_Czar

no to jak jedna z czołowych polskich blogerek tak napisała to no nie ma siły, trzeba iść do kina


ja pierd...

ocenił(a) film na 7
Aga_Czar

Fajny film nie ukrywam. Jeden z lepszych polskich filmów w ostatnim czasie. Tylko postać Majami za bardzo przerysowana.... Tatuaże, fryzura jak Taksówkarz, twardy nieustępliwy glina a do tego rodzinny tatuś. Trochę tego za dużo jak na jedną postać. Mimo tego film godny uwagi.

Mauna_Kea

Na pewno taka postać może podobać się kobietom. ;))

Mauna_Kea

Z drugiej strony może dodawało mu to trochę uroku, gdyby był tylko "twardzielem" to żeńska część widowni nie miałaby się czym jarać ;) a tak oglądało mi się bardzo przyjemnie ;)

ocenił(a) film na 7
Martarut

Może kobietom się podobał, ale obiektywnie rzecz biorąc, postać była przekombinowana.

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Mocne postacie bardziej zapadają w pamięć :)

ocenił(a) film na 7
haniiiaa_

Mocne jak najbardziej. Ale nie przekombinowane

Mauna_Kea

To prawda, Majami mógł być w sumie trochę uproszczony. Kogoś mi przypomina z takich znanych aktorów, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć, kto to był. A może ze znajomych? Nieistotne. Tak czy siak, faktycznie, jego wątek mógł być nieco uproszczony, ale z drugiej strony i tak oglądało się całkiem przyjemnie. I tak najlepsza była Kura ;)

ocenił(a) film na 8
Aga_Czar

Ujęcia faktycznie fajnie, cały film mimo sporej dawki brutalności bardzo estetyczny, wizualnie naprawdę może się podobać, zdjęcia na wysokim poziomie, wszystko się zgadzało:)

ocenił(a) film na 8
Aga_Czar

Świetna rola Dygant i Czeczota, zgrany i dopasowany duet

Aga_Czar

To prawda. Patryk Vega znów pokazał co potrafi. Historia niezbyt przyjemna do opowiedzenia, gang obcinaczy palców. A mimo tego wyszło bardzo z humorem mimo sporej dozy brutalności. Jedynka Pitbulla mi się podobała, ale dwójka chyba jeszcze bardziej.

Aga_Czar

Majami to jest to czego brakowało w polskim kinie. policjanta z krwi i kości, który nie dość, że wykonuje swoją pracę niezależnie, czy zginęły słoiki ze spiżarni, czy ktoś wymusza haracze. natomiast, gdy trzeba to nawet dziećmi się zajmie. w realu ze święcą takiego szukać. a mimo wszystko postać nie jest przerysowana.

ocenił(a) film na 8
Aga_Czar

I właśnie to chciałem zobaczyć w 1szym Pitbullu.
O niebo lepszy film o 1cz.
Tu się wkońcu coś dzieje.
Jest spoko akcja, jest fabuła. Coś się wkońcu dzieje.
Linda daje radę. Powrócił w dobrej formie.
Tego wszystkiego brakowało mi w 1cz.
Tam oglądałem i wgl nie wiedziałem co się dzieje.

Tylko powiedzcie mi, co stało się z kretem, który Babci info sprzedawał ?
Bo tamtych wszystkich to wiem, ale z tymi skorumpowanymi gliniarzami ? wykryli ich ? bo mogło mi coś umknąć w trakcie

ocenił(a) film na 1
settokaiba

Najpierw franc/babcia zabija przy 13 świadkach, a na dodatek rozkazuje. Okazuje się że jaś fasola z cukrzycą jest szefem - którego nie może dopaść policja. Vega mówił w wywiadach że chce pokazać jak się zmieniła policja.
Okazuje się że cofneliśmy się w czasie do Ekstradycji i Halskiego. Polikwidowali firmy ochroniarskie które sami pozakładali.
Pobicie klientów i panienek w burdelu - to grupa inkwizytorów a nie cwaniaków:) Policja też się zmieniła - przestali wykorzytywać informatorów, bo nieznają żadnych przestępców.
Na koniec nasz bohater - pracując pod przykrywką w cbś - tak udawał poważnego gracza że .. okupił to uzależnieniem od hehe jointów. Co on Kore infiltrował czy jej psa. Dotego chwyty pod młodą widownie (diler gimnazjalitów w taksówce, czy modny ostatnio temat kibiców itd. ) Acha na koniec zabrania bić podejrzanego - by w finałowej scenie zastrzelić bez powodu i z uśmiechem. To tak na gorąco - bo baboli było co niemiara.
Komedia i to nowy gatunek mix ciacha z pitbullem i wychodzi g...
Za serial musiał jednak odpowiadać kto inny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones