PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 581
ocen
6,5 10 1 87581
5,2 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Witam czy wam również Kowal przypominał "sylwetkę polskiego gangstera" imieniem Nikoś....?
Od razu skojarzyłem "Kowala" nie wiem teraz czy Pasikowski specjalnie tak go ucharakteryzował czy jak.. może wy coś wiecie na ten temat, z tym że Nikoś zginął w Strzelaninie w agencji towarzyskiej w Gdyni, a tutaj w motelu,
Czekam na jakieś wasze informacje może jesteście bardziej w temacie
a Tutaj porównanie:
https://zapodaj.net/89d54daa3ba60.png.html

ANAKINS666

W wyglądzie jakieś podobieństwo może i jest, ale chyba to wszystko. Nie ma żadnych danych na temat czy postać Kowala była wzorowana na jakiejś realnej osobie.
Kowal w motelu został "tylko" postrzelony, a zginął podczas strzelaniny w tym zamkniętym kompleksie.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

No w sumie nie wiadomo czy "Kowal" zginął bo "Despero" powiedział do nie go co w sumie też mnie zaciekawiło że cytuję "I tak się wyliżesz jak zawsze" więc nie wiadomo.....

ANAKINS666

Niby tak, ale po tej rozmowie i tym tekście Despero, Kowal stracił przytomność i się przekręcił. Jak dla mnie ewidentny zgon.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

No w sumie, zobaczy się w kolejnej części jak to będzie

ANAKINS666

Kolejnej części w tym składzie już nie będzie, więc nie będzie na co patrzeć :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

To może wiesz w jakim bo sam jestem ciekawy ?

ANAKINS666

Vega ogłosił, że ma prawa do nakręcenia kolejnego filmu spod marki Pitbull, ale nie ma praw do postaci wykreowanych w trzech ostatnich częściach :)
Więc siłą rzeczy będzie musiał wziąć innych aktorów i w żaden sposób to się nie będzie kleiło w z fabułą poprzednich filmów. Nawet jeśli miał ciągłość w przypadku NP i NK nie był w stanie, nie chciał lub nie potrafił wyjaśnić wielu wątków z poprzedniej części, ale w sumie, gdzie on tam chciał wyjaśniać :) dla niego liczyła się kolejna część, ci sami bohaterowie, a co tam ludzie sobie pomyślą to pikuś, ale tutaj nie będzie miał bohaterów do dyspozycji, bo Ci są w mocy producenta, a Vega wykupił tylko licencję na tytuł, więc może coś nagrać pod marką "Pitbull", ale nie ma praw do skorzystania z wykreowanych już bohaterów.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Reasumując szału nie będzie przy kolejnej części "Pitbulla" :P
Dzięki za odpowiedź :)

ANAKINS666

jaką miał dorociński ksywe wsród gangsterów ?

ocenił(a) film na 10
zarobass

Hycel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones