PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 531
ocen
6,5 10 1 87531
5,3 22
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

od tego czegoś Vegi, a co do Dody nie oceniam dopóki nie obejrzę jej na ekranie, jedno jest pewne, gorzej od Oświecińskiego nie zagra. Pasikowski ją jakoś poprowadzi.

LukaszJarosz25

Z tego co widzę, będzie współpracować również ze Smarzowskim. Jeżeli chodzi o muzykę to już kwestia gustu, moim zdaniem nowe piosenki ma dobre (Sens i Kopiuj-Wklej) i są miłą odskocznią od tego co góruje w radiach.

ocenił(a) film na 10
MKvili

Ze Smarzowskim w jakim projekcie?

ocenił(a) film na 7
LukaszJarosz25

Kolega miał na myśli , że Doda kupiła Scenariusz Smarzowskiego " Grom", ale on już przy tym nie pracuje . Doda będzie się bawić w bycia producentem jak to ona określiła " męskie kino "

ocenił(a) film na 10
michalkuc1993

A co chce płeć zmienić, co ją tak do męskiego kina ciągnie?

ocenił(a) film na 7
LukaszJarosz25

Nie po prostu ona lubi męskie kino o ile ją za kraty wcześniej nie wsadzą .

Netehor

Przestań pier.olić!!! Już pierwsze zdanie nie ma sensu,

Netehor

Jak widzę że jest zmiana z Vegi na Pasikowskiego to od razu mi się morda cieszy liczę na bardzo dobry film

Netehor

Gówno ten trailer i gówno film. Doda tam pasuje jak pięść do nosa, a Dorociński jakiś znudzony :/

Netehor

Widziałem wczoraj w kinie zapowiedź. Doda w tych paru sekundach prezentuje drewniany poziom. Szkoda.

Netehor

Ehe. "Star Wars" epizod 8 też dostał nowego reżysera.
I miał być lepszy od poprzedniego filmu.
I też miał w tytule "Ostatni".
Pasikowski skończył się lata temu.

ocenił(a) film na 7
Piramidoglowy

Czy ty naprawdę porównałeś Star Wars do Pitbulla?

Netehor

No a jeśli? Widzę tu pewne podobieństwa. Może omen. Może błąd w Matrixie.

ocenił(a) film na 7
Piramidoglowy

Gdzie podobieństwa? SW TFA to film solidny, TLJ to także film solidny, ale ma swoje momenty.
Pitbull nowe porządki to film słaby, który ratuje Linda przed totalną beznadzieją, a niebezpieczne kobiety to bardzo, bardzo zły film, którego nic nie ratuje i Ostatni Pies na pewno nie będzie gorszy zwłaszcza z taką obsadą w głównych rolach, no może z wyjątkiem Dody, która w zwiastunie pokazała grę na poziomie ostatnich filmów Vegety.

Netehor

TFA to słaba kopia pierwszej części, a TLJ jest chamskim żartem. Nie ma NIC solidnego, prócz efektów specjalnych, bzdura na bzdurze. O tym mógłbym wypracowanie walnąć, ale nie miejsce na to.

Piramidoglowy

A co Star Warsy mają wspólnego z Pitbullem? Film jeszcze nie wyszedł, ale widzę, że część osób bardzo się nudzi i za wszelką cenę chce zdyskredytować ten film przed premierą. Jaki to ma sens?

ocenił(a) film na 5
Netehor

Doda, powiedzmy aktorka bez szkoły aktorskiej - chyba tak?, w scenach z trillera, bo tyle widziałem, zagrała nieźle, może cały film mógłby tak powstać, ostatecznie stroić miny i bluzgać, może każdy.

użytkownik usunięty
Netehor

Bardzo mnie ciekawi jaka będzie muzyka na napisach końcowych. Jak będzie muzyczka z openingu serialowego Pitbulla to Pasikonik ma u mnie dożywotni szacun.

Za muzykę odpowiada Luka, czyli ta sama osoba, która tworzyła muzykę w serialu, więc w tym aspekcie powinno być bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Netehor

Dody nie oceniasz ale film już według ciebie lepszy od Vegi?? Uważaj bo się możesz przeliczyć.

ocenił(a) film na 7
EMERSION

Stworzenie gorszego filmu od tego co wytworzył Patryk jest nie do wykonania, może się co najwyżej zrównać poziomem, ale biorąc pod uwagę dorobek reżyserski Pasikowskiego jakoś nie wyobrażam sobie, że mógłby ten reżyser zrównać się poziomem z Vegą.

ocenił(a) film na 7
Netehor

Mi tam pierwszy Pitbull Vegi się podobał, Nowe Porządki też; natomiast to że Pasikowski w jednej z głównych ról obsadził Dodę mnie przeraża, swoje obawy opieram o kilka wywiadów jakie z nią widziałem (styl mówienia jak u karyny) i zwiastun najnowszego Pitbulla. Nie wyglądało to dla mnie zadowalająco.

Dobrzy reżyserzy czasem się wypalają, mam nadzieję że z Pasikowskim tak nie będzie.

ocenił(a) film na 3
Netehor

straszna lipa i nawet w połowie nie spełnia oczekiwań. zero klimatu że starego pitbulla. nie pomaga plejada gwiazd. Vega robił lepiej.

ocenił(a) film na 8
Netehor

O dziwo dla mnie Doda na plus, spodziewałem się kiły, ale wyszło przyzwoicie.

Netehor

Doda nie wypadła tak źle, co może być dla wielu zaskoczeniem. Jak na amatorkę jest dobra. Poza tym Pasikowski potrafi z każdym zrobić dobry film.

ocenił(a) film na 8
Netehor

Momentami mocny, ale nie za mocny jest balans, jest harmonia, 100 satysfakcji w odbiorze. Ten film potwierdza że Pasikowski jest nadal ikoną kina akcji i nikt go nie pobije. Oglądając to nie ma się wrażenia że już się to gdzieś widziało. To stara dobra łódzka szkoła reżyserii :)

ocenił(a) film na 1
Netehor

Nie wiem, czy widziałaś ten film, ale polscy aktorzy potrafią zagrać gorzej od Oświecimskiego.

ocenił(a) film na 6
Netehor

żeby nie doda to bym sie skusił ...

ocenił(a) film na 5
Netehor

Oświeciński świetnie się sprawdza w roli tępego ryja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones