PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 613
ocen
6,5 10 1 87613
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Niestety film nie dał rady mimo Pasikowskiego. Dobór aktorów tragiczny, Pazura ,którego nikt już nie chce i Doda która gra jak w teatrze. Wątki bardzo słabe wręcz nie realne. Liczyłem głownie na Dorocińskiego ale sam z filmu nie zrobi hitu. Ledwo dotrwałem do końca, liczyłem na coś więcej.

ocenił(a) film na 6
kodzysdawid

Nie jest to tragedia, ale sporo minusów jest. Dobór aktorów bardzo słabo. Doda w porządku, ale Pazura i ten co gral jego brata kompletnie się nie nadawali na gangusów. No wręcz parodia gangusów to była. Było mnóstwo głupot, absurdów i nierealności : zabicie soczka przez kolesia udającego lumpa, przypadkowy wybuch (co to w ogóle było, po co ten motocyklista wyrzucil detonator???), lupa i hycel uciekaja z konwoju i przez cały film łażą po mieście, po barach i nikt ich nie łapie???? przeciez byl list gończy, doda w jednej chwili jest kura domowa gangusa, zwykła kelnerką, a za chwile szefem gangu. totalnie nierealne żeby baba zostala szefem pruszkowa, scena gdy w trzy osoby zabijaja 7 wysxkolonych żołnierzy czeczeńskich i nic im sie nie stało, zamiast pozwolic im sie wytłuc nawzajem z Wołominem, a gadanie Despero że to ich praca i musza zapobiec strzelaninie miedzy gangusami to juz tak kretynska jest w kontekście tego ze przez caly film biega z gangusami i oatrzy jak morduja innych i mu nie przeszkadza.
I jeszcze wiele wiele innych. Za dużoooo....
No i kuźwa dźwiek: o co tu chodzi???? czemu w polskich filmach masa dialigow jest niezrozumiala? brak im kasy na sprzęt? oszczędzają? o co kaman?? 5 razy cofam scene i dalej ni chuja nie rozumiem co mowili. przynajmniej 10% dialogów jest niezrozumiala

ocenił(a) film na 4
sirmac

bo normalnie jest tak że dialogi nagrywa się jeszcze raz w postprodukcji, ale to kosztuje. jak się tego nie zrobi to można duzo oszczędzić ale bedzie to oszczednosc m.in. kosztem widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones