PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744327}
6,3 22 950
ocen
6,3 10 1 22950
4,0 5
ocen krytyków
Pitch Perfect 3
powrót do forum filmu Pitch Perfect 3

5/10

ocenił(a) film na 5

Muzycznie znów genialnie... niestety fabuła kuleje i to bardzo... słaby pomysł, film nie porwał co nie znaczy, że źle się go oglądało... przyjemny w odbiorze ale nic nadzwyczajnego tutaj nie zobaczyłem... trochę szkoda...

ocenił(a) film na 5
reptile2006

mam takie same odczucia. Typowe "guilty pleasure" - obejrzałam głównie dla samej muzycznej aranżacji, która była bardzo fajna. Ale jak przez pół filmu oglądałam jak główne bohaterki robią z siebie debilki - to nie było fajne. 5/10

MadziQ3692

Bo to komedia której nie rozumiesz najzwyczajniej... więcej optymizmu i dystansu życzę

ocenił(a) film na 2
reptile2006

W ktorym miejscu to jest genialne muzycznie, bo chyba cos mi umknelo ?

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Z fabułą trochę popłynęli ale w takich produkcjach na pierwszym planie jest muzyka a tu zgadzamy się że było ok. Poza tym fabuła nie odbiega zbytnio od standardów teen-movie...

reptile2006

A mi się podobało. Co mieli wymyśleć niby kolejny konkurs?! W dwójce były mistrzostwa świata a więc nie wiem co byś chciał... dobra fabuła, pod koniec trochę sensacji i popis Grubej Amy w walkach. Swoją drogą Amy mnie rozwalała w każdej części...tak na plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones