PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241260}

Pizza z sercem

Pizza My Heart
5,8 1 025
ocen
5,8 10 1 1025
Pizza z sercem
powrót do forum filmu Pizza z sercem

Nic nowego nie wnosi, kalka kalek, temat był maglowany w wielu filmach do tego stopnia że da się przewidzieć niemal wszystko. A średnia 7,2 sprzed emisji filmu na TVP 2 poraża, film nie zasługuje na większą notę niż 5.3

Zajcevv

średnia już spada..

ocenił(a) film na 4
sttrawberry

I kolejny raz spada. 6,7 już.

ocenił(a) film na 6
Jasperian

hehe faktycznie niezbyt ten film , ale na nudny wieczor sie nadal ;))
ale dziwi mnie , ze ktos takie filmy produkuje razem z nie znanymi i marnymi aktorami ;]

ocenił(a) film na 10
elciasek4

film rzeczywiście nie powala, oczekiwałam czegoś ciekawszego, aczkolwiek tak jak ktoś już wspomniał na mroźny wieczór w domu w sam raz :)
Jeśli chodzi o aktorów, to marni oni nie są, bo nie ocenia się aktora po jednej roli, nowe twarze ("nieznane") zawsze dodają swojego uroku do produkcji. Każdy znany aktor był kiedyś tym "nieznanym" i od tego zaczynał swoją karierę :)) ale każdy ma swoje zdanie ;D

ocenił(a) film na 6
girl_2323

może i tak, ale po nich nie widac było, że są dobrzy :P

ocenił(a) film na 5
Zajcevv

Dokładnie, fajnie się oglądało, ale w momencie jak 2 rodziny biły się oto która pizza lepsza to wiedziałem, że się połączą, jak potem wyszło że jedna ma lepszy ser, a druga sos to już przewidziałem cały film, po 10 min? ;/

No ale oglądało się całkiem fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones