PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645944}
2,3 1 661
ocen
2,3 10 1 1661
Plaga podziemnych pająków
powrót do forum filmu Plaga podziemnych pająków

Temat dla chętnych do komentowania na żywo przy wspólnym seansie. Emisja filmu już jutro, 11.11 o 22:25 na antenie TV4.

Serge91

Dopilnuje by został odznaczony najwyższym odznaczeniem za walkę ze spajderkongami :D

Brawo, zdejmijcie go - a tam snajper strzelił :D

madzia_im

Mówiłem Wam że się nie zawiedziecie ;)

Ode mnie 4 jak poprzednio, a tu były śmieszniejsze teksty niż na napisach w sieci. Dużo akcji bez dłużyzn i świetne pajączki :)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Też chyba 4 dam. zbyt dobry na niższą ocenę. Chyba zawsze tak oczywiste pastisze będą słabsze tj. lepsze niż prawdziwe gnioty. Do takich filmów jak Ein Toter hing im Netz wiele mu brakuje. Tam to była katastrofa na każdym kroku :D

Valdoraptor23

A ten pajak na koncu dryfowal w sokowirowce :D?

pringles

Muszę dać 1. Bo to jak mnie Edward rozczarował jest niewybaczalne!

Zoe_5

u mnie też 1 za przera... porażającą gre aktorską blondyny!

pringles

Nie, tylko nie wytrzymał presji bycia ostatnim ze swego gatunku :D

Valdoraptor23

Dwa na dziesięć bo teksty nawet ciekawe no i ten płetwonurek

FranzHalski

fakt power rangers wygrał daje jeden więcej

Valdoraptor23

hahhahahahha:-)

Edward jakimś cudem ma taką ocenę: 8,2/10...

Zoe_5

Za całokształt :)

Dzięki wytrwałym za towarzystwo i dobranoc. Do zobaczenia na jutrzejszym filmie :)

Valdoraptor23

a co jutro leci xd?

pringles

A takowa dziwność:
http://www.filmweb.pl/film/In+the+Name+of+the+King+2%3A+Two+Worlds-2011-604140

Valdoraptor23

Nie wytrwałam!!! Zamknęłam na chwilkę oczy i pyk! Już mnie nie było! A film był fajowski :):):) Może powtórzą to sobie zobaczę, byle by to było za jakieś 2 miesiące, może oczy już mi wróca do normy :(((

Valdoraptor23

Hejka. Sorki, że nie mogłam wszystkim towarzyszyć w trakcie seansu (laptop był w rękach mojej mamy), ale film obejrzany. O dziwo, ten film akurat mnie nie powalił. Edward Furlong gorzej wyglądał, niż grał (jak widać wiele lat zatopionych w alkoholu i narkotykach zrobiło swoje), cycata blondyna miała za mały dekolt i za mało idiotycznych dialogów.... Z czystym sumieniem daję 1/10. Mimo pająków ziejących ogniem i puszczających bąki (królowa matka w finale). No i tego zabawnego płaczu czarnych nastolatek w autobusie owiniętym w pajęczynę :D (moja ulubiona scena)

Kiedy kolejny seans klasy Z?

Valdoraptor23

Ogląda ktoś powtórkę dzisiaj?:)

krysiron

Ja już widziałem to dzieło dwukrotnie, jest jednym z ciekawszych i bardziej "zakręconych" w tematyce pajęczej. Polecam :)

Valdoraptor23

Obejrzany, "świetny" film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones