PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200370}

Plaga

The Reaping
6,2 30 539
ocen
6,2 10 1 30539
4,0 3
oceny krytyków
Plaga
powrót do forum filmu Plaga

Świeża plaga

ocenił(a) film na 8

Film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, pomysł z plagami mało wykorzystywany w filmach nadał bardzo rzadko spotykany w filmach USA powiew świeżości.Wiele zwrotów akcji i niezła muzyka nie pozwoliły się nudzić. Kilka razy można się też było poderwać z miejsca :) Świetna rola małej dziewczynki :)

ocenił(a) film na 8
mroz84

Tak, ta mała była zadziwiająca, a jej spojrzenie czasami po prostu nie dawało mi spokoju... Poza tym wielki plus za zakończenie... chcę jeszcze... :D dalszy ciąg opowieści...

ocenił(a) film na 8
KAMP

Mnie również film się spodobał. Ciekawe podejście do tematu.

*spojler taki trochę*

Zazwyczaj w filmach to szatan pokazywany jest jako ten bezlitosny i okrutny, a przecież to Bóg zesłał plagi, więc też potrafi dokopać gdy się wkurzy. W większości filmów o takiej tematyce Bóg nic nie robi (chodzi mi o jakieś konkretne akcje, a nie samo 'zsyłanie wybrańca który zabije kogoś tam'). Szczególnie podobała mi się szarańcza i to jak podrywa się do lotu.
Szkoda że nie ma więcej takich filmów, chociaż w sumie to nie wiem czy oprócz plag w Biblii jest pokazane jakieś ciekawe działanie Boga. Przez ciekawe mam na myśli takie które można efektownie pokazać w filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones