PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200370}

Plaga

The Reaping
6,2 30 539
ocen
6,2 10 1 30539
4,0 3
oceny krytyków
Plaga
powrót do forum filmu Plaga

Film mi się podobał
ale jednej rzeczy w nim nie zrozumiałem mianowicie po co spłonął ksiądz i kto go spalił bo przecież on namawiał główną bohaterkę aby zabiła tą dziewczynkę, więc według mnie diabeł nie miałby powodu go zabijać z drugiej strony mógł to zrobić bóg choć to trochę dziwne bo to przecież ksiądz no chyba ze był zły , już sam nie wiem co o tym sądzicie.

disign

Ksiądz nie namawiał do zabicia dziewczynki tylko ostrzegał przed sektą, do której jak później się okazało mała jednak nie należała. Można więc stwierdzić że księdza spalił diabeł. Tak ja to zrozumiałam:)

ocenił(a) film na 8
carmen_q

Też tak to odebrałam. Chociaż w sumie ten ksiądz mówił coś o zniszczeniu dzieczynki, więc diabłowi szło by to na rędę. Hmmm
Rozumiem, że na końcu okazuje się , że Hilary ma w sobie małego diabełka, tak? :P

ocenił(a) film na 7
vamptasia

Dokładnie,
typ ją odurzył i zgwałcił a Hilary myślała ze to sen. A na końcu filmu okazało się że to prawda.

disign

myślicie że zrobią Plagę II w związku z tym? bo historia tak jakby niedokończona została;)

ocenił(a) film na 7
disign

film ciekawy 7/10 ,ale to jest bardziej thriller niz horror ;/ lekko sie pod tym wzgledem zawiodlem ;/
sadze ze ksiedza zabil diabel ,gdyz on nakazal uwazac na sekte dziewczynie ...
Druga część myślę że bd ,gdyż pierwsza nie została do końca domknięta :D
ciekawy jestem czy równie bd ciekawa jak pierwsza ...

ScuLLaP

witam , mam małe pytanie wiecie może jaki zawód wykonuje głowna bohaterka? z góry dziękuje za odpowiedz , pozdrawiam ;)

ScuLLaP

No tak, bardziej thriller niż horror, ale szczerze mówiąc od niejednego horroru lepszy ;)

Co do tego, czemu zginął ksiądz:

ja przyjmuję założenie, że gdyby główna bohaterka próbowała zabić małą to też nie było wiadome, że nic się jej nie stanie. Może i miała te święcenia, ale nie było pewne, że po zabiciu dziewczynki wszystko byłoby cacy ;) bo jak dobrze pamiętam to CZASAMI aniołem nazywano tego kto miał święcenia, a jeśli tu chodziło o prawdziwego anioła, który może to powstrzymać? nie o kogoś ze święceniami? w kazdym razie jeśli coś by się jej stało, nie urodziłaby dziecka które ma się odrodzić z oczami szatana i inne tam ;) i pan szatan byłby niepocieszony :)dlatego może chciał zniszczyć księdza ;P ale to taka teoria, pewnie jedna z wielu


i odpowiadając na kolejne pytanie :P myślę, że nikt dwójki nie nakręci ;) to był tylko taki przewrotny koniec. A jeśli nawet nakręcą, to będzie to jeszcze bardziej przewrotnie :)

ocenił(a) film na 5
grisznik

A mi się wydaje że po prostu pan Stephen Rea nie zamierzał wystąpić w drugiej części niezbyt udanej i naciąganej historii o której jest ten film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones