PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200370}

Plaga

The Reaping
6,2 30 539
ocen
6,2 10 1 30539
4,0 3
oceny krytyków
Plaga
powrót do forum filmu Plaga

Film mierny o niebywale wolno posuwającej się akcji,zapętlony w parareligijną otoczkę o plagach będących znakiem zagłady.Gdyby to był horror byłoby więcej "siarki" a za to dostałem strach podszyty "wykastrowanym diabłem":0
5/10

ocenił(a) film na 5
dvdwymiana

Popieram. Akcja sie rozpędza rozpędza i nie może sie rozpędzić. Słaby i nudny ten film.

dvdwymiana

5/10 to mocno zawyżona ocena....... ten film nie jest OK, nic nie wnosi, niczym nie zaskakuje, nawet nie straszy niczym... jest banalny, momentami chaotyczny a to "kurewsko daleko od OK" cytując Marcelusa Wallesa

ocenił(a) film na 5
dontpanic

Zgadzam się z wami,ja po przeczytaniu opisu myślałam,że to będzie coś ciekawego,a tu klops a już najfajniejsze i najstraszniejsze to były napisy końcowe,ja dałam 4/10

użytkownik usunięty
littillea

Przeczytalem ten temat i zrozumialem... ocena OK to za duzo. Tak, wlasnie postanowilem po przeczytaniu Waszych slow, ze musze jednak sie wziasc za siebie i troche obnizyc ocene temu filmowi. Potwarza za Wami - napewno nie jest OK !!!

"po przeczytaniu Waszych slow, ze musze jednak sie wziasc za siebie i troche obnizyc ocene temu filmowi" - nie ma to jak mieć własne zdanie.

użytkownik usunięty
kalimach

Ale to nie polegana wlasnym zdaniu. Czasami potrzeba czyjegos poparcia albo ukierunkowania jak sie samemu nie mozna zdecydowac i czyjes slowa moga pomoc. Ale nie ma co tlumaczyc bo takich co szukaja dziury w calym jest tutaj wielu. Forum na temat filmow i co dostaje ? Komentarz dotyczajce mojej wypowiedzi w dodatku jak widac upierdliwy. Ale nie daje sie sprowokowac i wciagnac w Twoje gierki ;).

Hahaha. I bardzo dobrze ze nie dales sie sprowokowac. Z Twojego
pierwszego komentarza wywnioskowałem, że wystawiłes juz ocene, a po
przeczytaniu niepochlebnych opini postanowiles ja zmienic. Teraz juz
wiem, ze ocene wystawiles dopiero po zapoznaniu sie ze zdaniem innych
:). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones