PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 465
ocen
6,9 10 1 80465
6,0 7
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Ja powinienem dostać jutro moją przesyłke z płytką Blu-ray z tym filmem

predator118

Chociaż w jednym się zgadzamy - 10/10.

True_Batman

Dzięki :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
True_Batman

jestes skazany na mnie juz nigdy sie mnie nie pozbedziesz

True_Batman

Ten tekst mnie zaskoczył ,:) nie myślałem że kiedyś usłyszę takie słowa z ust Arnolda :)

predator118

Albo przedstawienie Arnolda w izolatce po niemiecku: "Wy świnie - pourywam wam jaja i wsadzę w dupę!", hahaha!!!!! :D
Rozejm??

True_Batman

Tak masz rację , scena w izolatce to moja ulubiona scena :) niektóre sceny w tym filmie wymiatają , fajna była scena jak uciekali i Stallone grzebał przy kamerze a Arnold się wyszczerzył a ten łysy do kamery pokazał ŚRODKOWY PALEC :) Dla mnie ten film jest najlepszy z najlepszych Stallone i Arnold Razem :)

predator118

"Escape Plan" obok "Bullet To The Head" i wszystkich części "EX" to Najlepsze filmy (10/10) Sly'ego ostatnich lat,
zaś po popisach aktorskich Arniego już nie mogę się doczekać "Terminatora: Genesis" - ku*wa, dawać to do Kin!!! :D

True_Batman

Poczekaj , poczekaj nie tak prędko :) Dzisiaj 21 Kwietnia oficjalnie ruszyły zdjęcia do filmu Terminator Genesis :) film w kinach będzie dopiero w 2015 w lato , ale jeszcze nie zapominajmy o filmie Sabotage , Maggie ( Horror ) i EX 3 :) oj będzie się działo :)

predator118

"Sabotage" to ja ku*wa kupuja w ciemno na DVD i to bez gadania!!! :D
Parę dni temu zakupiłem "Escape Plan" i muszę jeszcze zakupić se do kompletu
"Bullet To The Head" wraz z "The Last Stand", no a potem "Sabotage" i parę innych... :P

ocenił(a) film na 8
predator118

Drodzy przyjaciele forumowicze. Melduję uczciwie że film w wersji na dvd widziany był przeze mnie wczoraj w sklepie B. iedronka za całkiem przyzwoite pieniążki. Czuwaj

ocenił(a) film na 8
hero2020

Za całe 19 PLN-uw :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones