PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 464
oceny
6,9 10 1 80464
6,0 7
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Kiedyś było dobre kino i tu można sobie przypomnieć jak wygląda. Film super, rozrywka przednia.
Polecam szczególnie sympatykom Arnolda i Sylwestra bo Ci nie powinni być zawiedzeni.

ocenił(a) film na 7
jokris

Dobre kino bez bicia piany.

jokris

Zgadzam sie z toba film super fajnie sie oglada jak dwie ikony kina graja razem w jednym filmie :):):)

ocenił(a) film na 8
scully1981

Potwierdzam, bardzo przyzwoity poziom. I w klasycznym wykonaniu Stallone'a i Schwarzeneggera. 8/10. Dobre męskie kino, trzyma w napięciu. polecam!

rbnyggah

Polecam jeśli ktoś nie widział- " Legendy ringu", świetna komedia i również dobre kino w starym stylu, ze Stallone i De Niro

jokris

Widziałem oba, elixir na moje oczy i serce, fajnie było na nich popatrzeć bo mimo iż w niepokonanych również zagrała śmietanka aktorska, to film był już nie dla mnie.

rbnyggah

Nie koniecznie tylko męskie, ale zgadzam się, dobre :) na prawdziwych mężczyzn i kobiety lubią popatrzeć ;) Dzisiaj przypomniałam sobie po raz drugi" Osadzony " dalej mi się podoba, (myślę, że lepszy niż ten) też z S w roli głównej, jeśli ktoś nie widział, a lubi taką tematykę i S, to na prawdę polecam.

jokris

zgadza sie, dobre kino - takie filmy sie przyjemnie oglada w czasie oczekiwania na inne wieksze produkcje typy transformers (tak wiem to inny rodzaj kina ale wiadomo o co chodzi.....mały film = duży film)

jokris

Bardzo przyjemnie się ich oglądało, to fakt :)

ocenił(a) film na 10
jokris

Film mega przyjemny do obejrzenia :) doceni go każdy kto lubi dobre filmy akcji . Oby więcej takich super filmów powstawało ! :D

ocenił(a) film na 6
jokris

Czy tylko ja czekałem na kwestię "get to the chopper! now!" z ust Arnolda kiedy zbierali Sly'a z oceanu?

ocenił(a) film na 7
jokris

Nie ma to jak Arnold napieprzający z CKMu.:P

Bodzepor

Dobry film Stallone i Schwarzenegger w znakomitej formie, czekam już na Niezniszczanych 3 i kolejne filmy z ich udziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones