PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804915}
6,4 63 067
ocen
6,4 10 1 63067
5,0 19
ocen krytyków
Planeta Singli 2
powrót do forum filmu Planeta Singli 2

Lewe nicki

ocenił(a) film na 1

Czy filmweb - jeżeli nie wziął za to pidniędzy / nie powinien zablokować te fałszywe konta dające 10-ki by fałszywie zaeyżyć ocenę? To jest jawne oszustwo.

Atari_65XE

Każda nota powyżej 4 dla tego filmu to zawyżanie oceny

Adrian_Sitnik

Dla mnie ocena 4 to zdecydowanie za mało. Prędzej około 6, w porywach 7. Myślę, że broni się sam scenariusz. Wątki są dosyć ciekawe. Natomiast film pędzi, jak dla mnie może za bardzo, gdzieniegdzie widziałabym nieco wolniejsze tempo i nieco dłuższe ujęcia.
Czego mi brakowało to slońca:p Te wszystkie ponure za oknem dni trochę zmieniały mi klimat i odbiór. Ogólnie też obraz był jakby zbyt ciemny, ogólnie jakby gorszej jakości. Mogę się mylić, ale tak odebrałam całość.

ocenił(a) film na 1
Atari_65XE

Dokładnie tak, film ma wielka reklamę, musieli tez wykupić oceny i komentarze. Najgorszy gniot swiat.

jacekj_fw

najgorszy gniot, a potem powstał Kogel Mogel 3 ;-)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Atari_65XE

Nie wszyscy uważąją tak jak wy - mi się film podobał. Widzę, że jest tu sporo osób, które negatywni oceniły tę część, ale też sporo takich, którym się podobała. Ludziom podobają się różne rzeczy. Nie trzeba zaraz twierdzić, że oszustwo, bo ocena nie jest zgoodna z waszą opinią.

ocenił(a) film na 6
pocachontasss

To już jest chore. Nie można mieć własnego zdania. Podoba Ci się coś innego niż "prawdziwym polakom" i już skowyt. Wszędzie spisek węszą. Wszędzie oszustwa. Apel. Nie mierzcie innych według siebie. To że wy jesteście do tego zdolni nie oznacza że inni też tacy są.

mnulka

Ja osobiście oceniam film uczciwie na 7+, gdybym miała kierować się sentymentem do jedynki, dałabym 8, ale i tak pod moimi komentarzami polecającymi napisano, że mi zapłacono, albo że założyłam niedawno konto, mimo że całkiem mocno udzielam się na stronie (chociaż częściej przy zagranicznych produkcjach). Nic z tym przeciez nie zrobię. Żal mi jedynie tych biednych ludzi, którzy wszędzie węszą teorie spiskowe, agentów i obce wpływy

ocenił(a) film na 8
Atari_65XE

Spisek na filmwebie!! Teraz jeszcze dorób do tego polityczną ideologię, że stoi za tym PiS i juz masz przepis na klasyczny bełkot naszych czasów.

użytkownik usunięty
Loco_star

Może lepiej, gdybyśmy wszyscy okazywali więcej powściągliwości w wygłaszaniu takich tez i bardziej starali się pozostawać w zgodzie z faktami.

Przecież w tym wypadku promocją filmu, a tym samym głównego aktora - wydaje się lewaka i zawstydzonego swą polskością anty-Polaka - byłaby raczej zainteresowana PO, a nie PiS ;-)

Atari_65XE

Zawsze ten sam schemat - nowa polska "komedia" = ok 10 kont uznających film za arcydzieło i produkcję wszech czasów.
To już niestety stało się świecką tradycją polskich dystrybutorów i stałą pozycją w budżecie.
To, że paru osobom się podobało jest oczywiste (sam znam takie przypadki) i nie chcę z tym dyskutować ale ewidentne kupowanie zachwytów to wyraźne pokazanie widzom za kogo ich bierze dystrybutor.

ocenił(a) film na 6
_marecki

Dystrybutorzy i producenci mają gdzieś FW, często polskie filmy w okolicy premiery nie mają nawet podstawowych informacji dodanych na portalu. Kontrybucje wprowadzają zwykli użytkownicy. Co dopiero zatrudniać ludzi do windowania jakiejś średniej (może przy czymś pokroju "Smoleńska"). Równie dobrze można powiedzieć, że użytkownicy wystawiający jedynkę są napuszczeni przez Hollywood.

PS. Ciekawe, że o zawyżaniu średniej piszą ludzie, którzy wystawili ocenę "1", pewnie nawet bez oglądania.

ocenił(a) film na 3
creep_

Akurat w tych ocenach na zamówienie jest co najmniej ziarno prawdy, jeśli nie 100%. Gdy sprawdzisz konta, które dały 10/10 i założyły temat, o tym jaka jest wspaniała "Planeta Singli 2", to okaże się, że mają maksymalnie dwa-trzy ocenione filmy, a konto założone w dniu napisania komentarza. Przypadek?

Kung_Fu_Master

Nie wiem czy przypadek, ale z zasady nie komentuje filmów. Skomentowałem i oceniłem Planety na 9. Boli to ciebie?

ocenił(a) film na 1
Atari_65XE

Całkowicie się zgadzam, to jawna ściema i zatrudnianie lemingów do zakładania kont tylko pod oceny. To nie pierwszy, a pewnie i nie ostatni przypadek w rodzimej dystrybucji. Tak wygląda współczesny marketing, z każdego chłamu można zrobić coś wartego uwagi. Parę reklam przed gesslerową, wkładka w pani domu + podwyższenie średniej na filmwebie i już ciemnota wali do kin.

ocenił(a) film na 7
_Chester_

Moje konto jest prawdziwe i g..no Cię obchodzi co mi się podoba, a co nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Atari_65XE

Twoje konto też powinni zablokować, bo zanizasz sztucznie ocenę, bo wg ciebie inni zawyżyli. Wszelkie doszukiwanie się spiskowych teorii jest chore w tym przypadku. Mi si fim bardzo podobał. Każdy ma prawo oceniać jak mu się podoba, jeśli tego nie akceptujesz to spadaj stąd.

ocenił(a) film na 9
Atari_65XE

Mam pytanie - dlaczego osoby, które z góry wiedzą, że polskie komedie romantyczne im nie odpowiadają - zwłaszcza przez nachalną kampanię reklamową - chodzą do kina na takie filmy?!

ocenił(a) film na 7
witktoria

Dlaczego niektorzy uwazaja, ze maja monopol i prawo decydowac o tym, co sie ma komu podobac. Lubie filmy poruszajace i dramatyczne, ale chetnie ogladam rowniez lekkie komedie romantyczne. Podejrzenie o falszywe zawyzanie ocen jest niezrozumiale.

ocenił(a) film na 1
witktoria

A kto powiedział, że idzie do kina a nie oglądał tego gniota w TV lub na DVD?

ocenił(a) film na 6
skt84

Bo film nie leciał w tv, ani nie wydano go jeszcze na dvd.

ocenił(a) film na 1
creep_

No dobra, o kolejnym źródle posiadania filmu lepiej nie pisać ale wiadomo, że większość z niego korzystała :D

ocenił(a) film na 6
skt84

No to podaj linka, gdzie Ty i rzeczona większość widziała film.

ocenił(a) film na 1
creep_

Wejdź w google i wpisz dowolny tytuł filmu na jakimś forum i ludzie pytają "gdzie obejrzeć" lub "gdzie ściągnąć"
Albo wejdź tutaj https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

ocenił(a) film na 6
skt84

Śmieszny jesteś, w kinie filmu nie widziałeś, w tv też nie, na dvd też nie, w Internecie też nie (jw.). Ale jedynkę wystawiłeś. Tyle potrafisz, straszyć pałą.

ocenił(a) film na 1
Atari_65XE

Klakierstwo w tym pseudo przemyśle filmowym działa dłużej od powstania "Kac Wawy", działali też przy tytule "Wojna żeńsko męska". Tanio jest wynająć paru ludzi, którzy będą robić multikonta i walić dychy, niż walić w promocję filmu. A broń już Boże przed tym, żeby zrobić dobry film. Na szczęście na IMDB to nie działa bo widać tam Polacy mało zaglądają no i ocena też adekwatna do poziomu tego gniota. Chociaż i tak wysoka (ok 5). Nie będzie chyba żadną tajemnicą, że nasz kraj to fabryka gniotów. Trzeba nabić kabzę tym pseudo aktorom i reżyserom. Panuje tam jeden wielki nepotyzm, chociaż to by nie było złe, gdyby to szło w parze z talentem i umiejętnościami. Ja od długiego czasu tego nie oglądam. Zresztą sami wiecie co za "Polacy" grają w tych filmach. O pochodzeniu lepiej nie mówić. Ale krewni z USA i Izraela powinni się wstydzić za takie beztalencia

ocenił(a) film na 1
skt84

cyt: "Zresztą sami wiecie co za "Polacy" grają w tych filmach. O pochodzeniu lepiej nie mówić. Ale krewni z USA i Izraela powinni się wstydzić za takie beztalencia"

- co masz na myśli?

ocenił(a) film na 1
Warta_fw

O to, że aktorzy pochodzenia żydowskiego np. w USA grają dobrze a u nas powinni się zapaść pod ziemię ze wstydu.

ocenił(a) film na 1
Atari_65XE

Ale to producent tego gniota płaci za zakładanie fikcyjnych kont i wystawianie samych 10,

ocenił(a) film na 7
Atari_65XE

Ludzie to mają problemy :)
Tak samo powinni pousuwać w takim razie tych co dają 1 bez oglądania (i powinni zacząć od Ciebie).
Bo jeśli oglądałeś nie wierzę, że dałeś najniższą z możliwych ocen.
Jest masa dużo gorszych filmów.
To jest celowe zaniżanie oceny! Trzeba to tępić !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Atari_65XE

Jak zobaczyłem twoje arcydzieła niezłych gniotów typu F&F 8 i innych, to dopiero trolling ;)

ocenił(a) film na 2
Atari_65XE

Zgadza się straszny gniot aż zęby bolą....

Atari_65XE

ciebie powinni zablokować w psychiatryku

ocenił(a) film na 3
Atari_65XE

Niekoniecznie wszyscy. Mojej żonie się podobało, ale jej podoba się każdy film, który niczego od niej nie wymaga... Generalnie bardzo mizerny film z bardzo kiepską grą aktorską. Szkoda dalej strzępić języka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones