PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804915}
6,4 63 067
ocen
6,4 10 1 63067
5,0 19
ocen krytyków
Planeta Singli 2
powrót do forum filmu Planeta Singli 2

Kiedy film jest tak zły, że najlepszym jego elementem jest Karolak.

cehennem

Dobre wykorzystanie tekstu Sfilmowanych

Verona_

to właśnie mały smaczek skierowany do widzów sfilmowanych ;)

cehennem

haha umarłem :D

ocenił(a) film na 6
cehennem

Popieram, szkoda że tak mało scen kiedy Karolak bierze się za siebie i zaczyna ostro trenować, ogólnie film ratuje On (co dziwne) i sama końcówka filmu. Pierwsza część zdecydowanie lepsza

abe1

hehe

ocenił(a) film na 9
cehennem

Sorry ale nie rozumiem co Wy wszyscy macie do tego Karolaka?! Jak na polskie realia gra całkiem dobrze. A to że występuje w wielu polskich produkcjach, no przepraszam ale najwidoczniej sprawdza się na castingach. Przynajmniej nie jest aktorem jednej roli jak mroczki i inne cichopki no ale cóż taki już jest ten nasz polski naród który wiecznie i pod każdym względem jest na NIE...

natalia235_filmaniak

Lepiej powiedz kto Ci płaci i ile za ocenianie tych jakże ambitnych produkcji tefałenu? Karolak sprawdza sie na castingach, hahaha a to dobre jest :D taki z Ciebie filmaniak, jak z karolaka aktor!

ocenił(a) film na 6
natalia235_filmaniak

no jeśli gra dużo, tzn. że mu się powodzi, ma dużo kasy a to niestety "prawdziwego Polaka" boli i razi w oczy ... przecież nikt nie może być lepszy od niego ...

ocenił(a) film na 6
natalia235_filmaniak

Ja tam też nic do niego nie mam, moim zdaniem sprawdza się idealnie w roku Ludwika np.

ocenił(a) film na 8
cehennem

i Marcelek :)

ocenił(a) film na 5
cehennem

A co sie stalo, ze się zesrało ? Masakra ! promowany na wiele sposobow .... Pierwsza czesc ? Suuuperr ... A Ten ? Nosszzz kuuu...rde ....Film byl tak denny, ze (faktycznie) gdyby nie gra Karolaka , mozna by porownać do kiczu a'la "Testosteron" ;/

justme150

"Testosteron" był zaje... Niestandardowy, niby nudny, ale komuś podobają się blondynki, innym brunetki itd.

ocenił(a) film na 3
justme150

Testosteron kiczem, a to dobre...

cehennem

Zgadzam się w 100%! Obawiałem sie Karolaka, a w rzeczywistości jego gra ratowala "komedię". Stuhr i Więdłocha juz od pierwszych scen nienaturalni, przerysowani, po prostu kiepscy. Juz pierwsza ich wspolna scena (kłótnia) tak zażenowała mnie i znajomych, że omal nie wyszliśmy z sali. Okropna gra aktorska, wymuszone pseudośmieszne dialogi, niezbyt smieszna scena Miko profanującej kolędę, żenujące pseudo poczucie humoru w koncowych scenach (udawanie terrorystów).

ocenił(a) film na 7
cehennem

Film wcale nie jest zły! To jest jedna z najlepszych polskich komedii ostatniego trzydziestolecia. Naprawdę ciężko nakręcić dobra komedie, dużo trudniej niż dramat, czy sensację.
A co do Karolaka, mimo, że jakoś nie wzbudza powszechnej sympatii, to przecież obiektywnie trzeba przyznać, ze aktorem jest bardzo dobrym. W Planetach ma fajna role do zagrania, jego komediowy talent może tu w pełni rozbłysnąć.

alicjadsd

Film wcale nie jest zły? Żenujący zlepek scen, głupich min i beznadziejnych dialogów! Podobno dobry film to taki o którym można opowiedzieć o czym był. To mam pytanie do tych co go chwalą. O czym jest ten film?

ocenił(a) film na 7
jacek_wnek

„Podobno”... a taka „Roma”, film roku, to przepraszam o czym niby jest?
PS to komedia, nie ma co ideologii dorabiać! I nie każdemu musi się podobać, mnie ubawiła. Pewnie ze nie jest to film doskonały, ale w zalewie innych debilnych obrazów wyróżnia się na plus.

cehennem

pierd0lety, facet nie jest urodziwy, moze przypasiony, nie jest moze drugim Hopkinsem, ale aktorem jest bardzo w porzadku. Sprawdza sie w swoich rolach a charyzmy i przebojowsci to mu mozepolowa kolegow po fachu pozazdroscic.

Nie przypominam sobie go w jakiej totalnie spieprzonej roli. Skoro twierdzisz ze jest taki mierny to smialo, wymien mi ze 2, 3 role ktore spartolił albo zamilcz

kokroucz

z reszta w Logo masz postac z tej totalnie płytkiej i do bólu prostackiej animacji z netflixa i oceniasz prace aktora. spot on mate

kokroucz

Jaki ma związek moje profilowe z kunsztem Karolaka? Zamilcz plebejuszu. Twierdzisz, że Big Mouth jest płytkie i prostackie, a sam w recenzji Brickleberry napisałeś ''Chamski, seksistwoski i rasistowski czyli moja liga ; ) nie jest to Family Guy ale jest całkiem niezły i momentami całkiem zabawny.'' Hipokryta

cehennem

Przeciez Big Mouth to zupelnie co innego niz Brickleberry (ale owszem, rowniez jest plytkie i prostackie).
Big Mouth to animacja dla dzieciakow w wieku gimnazjalnym lub bedac dokladniejszym - w wieku dojrzewania. Targetem sa dzieciaki ktore chca sie odnalezc w swiecie hormonalnych rewolucji. Jednakze sama animacja jest prostackka i wyjatkowo niesmaczna, splyca tematy relacji chłopiec-dziewczynka do poziomu sprośnych żartów o pierdących waginach i skarpetkach do masturbacji. Podejscia do tematów o ktorych traktuje animacja sa szkodliwe jako wzór i mowie to ja, facet ktory zjadl sobie zeby na podobnych animacjach przez ostatnie 25+ lat, poczawszy od Beavisa i Buttheada w latach 90-tych, konczac na animacji nad ktora sam obecnie pracuje.
Tak wiec niema krzty hipokryzji w tym co napisałem, Brickleberry nie jest ani przesadnie przeze mnie lubiany ani tez nie jest w mojej ocenie dobra animacją (dałem mu 6 i to w zasadzie zawyżone 6).

Wiec co to ma wspolnego z ocena kunsztu Karolaka? a no to ze tak kiepski wybór na foto profilowe dyskretytuje Cie jako osobe opiniotwórczą. Innymi słowy - nie ufam ludziom którzy mają taki fatalny gust i uzywaja słow typu "plebejuszu" wobec kompletnie obcych sobie osób.
Podstrzymuje nadal swoje zdanie a Ty wymień mi role które Karolak spieprzył albo zamilcz.

kokroucz

spierd*lił wszystkie, które dostał ;)

ocenił(a) film na 3
cehennem

Genialne !!! ha ha ha

cehennem

O dziwo Karolak i Książkiewicz to najjaśniejsze punkty tego gniota.

ocenił(a) film na 2
cehennem

Jedna gwiazdka - bo nie da się mniej. Druga - za to że się skończył...

ocenił(a) film na 2
cehennem

Zgadza się też miałem takie same odczucia a skoro Karolak był najlepszy to aż strach pomyśleć co to za potworek wyszedł:)

cehennem

W sensie, kiedy najsłabsze ogniwo staje się najmocniejszym? Dobry przykład paradoksu.
Mnie najbardziej podobają się filmy z Karolakiem, w których Karolak nie występuje. To taki drugi paradoks Karolaka. Np. taki film "Aż po grób". W filmie występuje Karolak, ale go nie ma, bo wszystkie sceny z jego udziałem zostały wycięte. Dla dobra filmu, jak mniemam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones