PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804915}
6,4 63 113
ocen
6,4 10 1 63113
5,0 19
ocen krytyków
Planeta Singli 2
powrót do forum filmu Planeta Singli 2

Która była jedyną polską komedią romantyczną która mi przypadła do gustu, ba wzbudziła we mnie więcej emocji niż np. te listy do M. W każdym razie Miała w sobie dużo wdzięku i klasy, (porównując do filmów tego typu).
W końcu patrze na TV widze zwiastun, Piotra Gałczyńskiego potem Karolaka w znajomych rolach uśmiecham się ale jak szybko się pojawił tak szybko znikł ... dawno nie widziałam tyle tandety wepchnięcia głupkowatych dialogów czy np. Tej sceny ru*hania... i kompletnego zepsucia fabuły... co jak co ale takie coś to może być w jakiejś "kac wawie" czy "oh karol 2"mam wrażenie że ten film stracił na swojej wyjątkowości...
Globalizacja ...heh

RAVEN_Inu7

A wy jakie macie zdanie ? (Pytanie kierowanie do osób po seansie)

ocenił(a) film na 1
RAVEN_Inu7

Popieram. Niestety jestem zniesmaczona. Słaba komedyjka. Ktoś ma aspiracje na robienie komedii na wzór tych zza oceanu ale póki co robi słabe kopie. Nuda śpiewające dzieci przewidywalna historia. Brak pomysłu na 2 cześć ewidentne. Czasem trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a czasem kiedy przestać kręcić. 1 to było coś nowego fajnego zabawnego a tu krzyki i mocno naciągane odrealnione sceny. Można zgadywać kto zaraz wejdzie i co się stanie za chwile. Kwestia Olki - dramatyczna historia ciagle jogin i medytacje jakaś sekta. Wątek tak mnie denerwował ze miałam ochotę film wyłączyć. Więcej krzyku w tym wszystkim niż filmu. Zobaczyć można jeśli ktoś nie ma nic ciekawszego do zrobienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones