PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8691}

Planeta małp

Planet of the Apes
7,3 36 256
ocen
7,3 10 1 36256
7,1 17
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

jest to amatorska produkcja więc proszę o łagodną krytykę xD

http://www.youtube.com/watch?v=Z6q0JZD6qtI&feature=channel_page

ocenił(a) film na 10
grzesio_c

Będę szczery.
Po pierwsze fajnie połączyłeś fragmenty, sprawiłeś że trzymały w napięciu i zaciekawiały.
Po drugie - Za dużo napisów i ogólnie za długie. Trailer nie powinien być dłuższy niż 2 minuty. Wyszło ci takie jakby streszczenie pierwszej części filmu.
Po trzecie - Nie ta muzyka(Mimo iż te utwory były bardzo fajne). Tu przydałaby się muzyka klasyczna, albo coś z samej planety małp.
Po czwarte - Zamieszczasz niepotrzebne informacje (Jak ta z krtanią. Ja trailer bym zakończył w tym momencie "...Tylko Małpy!"
Po piąte - Szkoda że wyciszyłeś dźwięki takie jak strzały, tupot uciekających ludzi, czy krzyki.

Ale jak na początek Bardzo dobrze. Rób więcej to wejdziesz w wprawę. :)

Dmuchawiec

ja powiem jedynie ze niezle , ale streszczenie. pisze sie Taylor a nie Teylor. nie napisales kto to jest, i gdy się czyta: " podczas polowania, Taylor zostal ciezko ranny" ktos moze sie zastanawaic kto to jest; powinienes o tym wspomniec na poczatku. i zdziwilo mnie takze to że jest scena gdzie prowadzzą Taylora , a chwile potem jest on wolny ( już tam na plaży , na koncu ). ale niezla robota 7/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones