PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 617
ocen
6,0 10 1 70617
4,0 12
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Zakończenie

ocenił(a) film na 3

jest tak głupie, że aż boli. Jak zresztą cały film, który nie trzyma się kupy fabularnie. Zupełnie
niepotrzebny ten remake. 3/10 za jako takie efekty specjalne i dobrą nutę na końcu.

ocenił(a) film na 4
yemeth1

zgadzam, się...100% żenady - obejrzałem, aby wiedzieć o co chodzi w nowej....a mam do 'nadrobienia' jeszcze jedną część... aż boję się zaczynać.

butcher_fw

A co konkretnie masz do nadrobienia?

ocenił(a) film na 4
robokob

No serię Planety Małp...ale widzę po komentarzach, że trafiłem na najgorszą część.

butcher_fw

No ale pisałeś ze jeszcze jedna część została Ci do nadrobienia, dlatego pytałęm którą dokładnie.

ocenił(a) film na 4
robokob

a tez też błąd...bo nie liczyłem tych przed 2001... a chodziło mi o to, żeby być na 'bieżąco' z produkcją 2014, czyli mówiłem o Genezie... nie istotne w sumie. Może mi ktoś powie czy produkcja z 2011 i 2014 jest remake'iem czy to jakieś inne wątki ?

butcher_fw

nie to zupełnie co innego, no i przede wszystkim "Geneza" jest naprawdę dobra. Po tej klęsce Burtona zostawiono to jak kiczowate Batmany Schumachera-niech te filmy leżą i gnije ze wstydu ;)

butcher_fw

Ale to się nie łączy w żaden sposób ze sobą. To nie jest żadna seria przecież. Geneza jest dziełem niezależnym od filmu Burtona. Geneza łączy się z Ewolucja planety małp. TZW nowy restart. A Film Burtona był remakem stargo filmu, też się nie lączy ani ze starą serią ani z nowym restartem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones