PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744774}
6,0 6 718
ocen
6,0 10 1 6718
Planetarium
powrót do forum filmu Planetarium

Jeśli ktoś będzie was namawiać, żeby iść na tą produkcję do kina, lepiej przypnijcie się kajdankami do kaloryfera i nie ruszajcie się z domu.

ocenił(a) film na 4
Cielo89

Amen. O takich filmach mawiam, że nie wiadomo po co zostały nakręcone. Co tu było osią fabuły - nie mam pojęcia.

ocenił(a) film na 2
Cielo89

Ten film dostaje tak mierne oceny że ja nie wiem po co to w ogóle pokazywać w polskich kinach. Lepsze i ciekawsze tytuły nigdy pewnie się w kinach nie ukażą a crapy notorycznie znajdują dystrybutorów.

Cielo89

Wow...aż tak źle? Planuję się na to wybrać do kina, ale widzę że nie film nie ma zbyt dobrych ocen..

Salanderr

nie zgodzę się z opiniami powyżej, film jest bardzo zmysłowy, można w niego wejść albo nie, ja polecam

ocenił(a) film na 2
Salanderr

Tak źle. Film bez fabuły. Jeśli lubisz takie wydmuszki to proszę bardzo. Na filmwebie to i tak wysoką ocenę ma. Na innych portalach ma średnią 4 albo 5 na 10.

DaveDovah1993

No cóż to sobie

Salanderr

Aplikacje filmweba zamknęlo mi z wrażenia i wrzucilo mój niedokończony komentarz ;p
Odpuszczę sobie w takim razie film. Zachowam kasę na lepszy zapowiadający się tytuł.

ocenił(a) film na 2
Salanderr

Jeśli jesteś ciekawa tego filmu to można go znaleźć w sieci. Linków nie wrzucam bo zaraz mi komentarz moderator usunie, ale na pewno sobie poradzisz i znajdziesz ;)

DaveDovah1993

Dzięki ;) poradzę sobie sobie na pewno ;D

Cielo89

Pomyślałem sobie że zamiast bilet, może warto kupić te wspomniane w tytułowym poście kajdanki (będą służyły nie tylko tym razem) hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones