PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719889}

Player One

Ready Player One
7,0 91 734
oceny
7,0 10 1 91734
6,0 28
ocen krytyków
Player One
powrót do forum filmu Player One

Do filmu podszedłem zupełnie bez wymagań, nie do końca orientowałem się na co idę. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że to film Spielberga i że jest na podstawie książki. Zacząłem oglądać i.... zniknąłem. Film całkowicie mnie pochłonął. Jako gość, który swojego czasu był niezłym geekiem i marnował czasy młodzieńcze na turniejach gamerskich, a teraz jest ciężko pracującym żonatym facetem po 30tce, który średnio ma czas na gry komputerowe - ten film spadł mi jak gwiazdka z nieba. Piękny obraz, efekty specjalne, nawiązania do gejmingu i różnych gier, w które się zagrywało. Przepiękna oprawa graficzna, muzyka i flow filmu, do tego cudownie przedstawiona elektroniczna wersja Art3mis (tu brawa dla grafików!). Mocne 9/10 - pewnie byłaby dycha jakby nie naiwny scenariusz - ale no cóż nie można mieć wszystkiego. Przy takim natężeniu gamerskiego klimatu, wartkiej akcji, IDEALNEJ oprawy graficzno - muzycznej można było przymknąć na to oko. Film się skończył a ja siedziałem jeszcze parę minut z otwartymi ustami i gapiłem się na napisy końcowe. WARTO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones