PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7203}

Plotka

Le placard
6,9 11 638
ocen
6,9 10 1 11638
6,4 5
ocen krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

recenzja p.Nasiadko

użytkownik usunięty

Jestem pod ogromnym wrazeniem recenzji autorstwa p.Nasiadko! Sposob i styl argumentacji sa wprost porazajace...swoja niemal bezdenna glupota...Czy recenzje moze pisac kazdy, kto po prostu przejdzie sie do kina? A moze zamiast sie puszyc i pisac co slina na jezyk przyniesie, a niewyksztalcona glowa podpowie, dobrze byloby dowiedziec sie na czym polega prawdziwa krytyka filmowa? Oto 2 cytaty z wypocin p.Nasiadko, ktore mnie szczegolnie urzekly:

"Tymczasem scenariusz sprawia wrażenie zmęczonego i pozbawionego większego polotu materiału."

"Choć Daniel Auteuil jest znakomitym aktorem, to jego gra jest równie monotonna i płaska, co odtwarzany przez niego Pignon."

I jeszcze drobna uwaga: znajomosc gramatyki jezyka polskiego tez sie przydaje osobom piszacym ...Zdanie "Nie sposób odnieść jednak zupełnie przeciwnego wrażenia." swiadczy niezbicie, ze z ta wiedza tez u p.Nasiadko jest nie najlepiej.



użytkownik usunięty

co do recki P. Eweliny
Wczoraj przeczytalem recke Eweliny (zawsze czytam recki na filmwebie) przyznaje nie byla ona recka zbyt zachecajaca do odwiedzenia kina. No ale mimo to postanowilem odwiedzic kino bo plakaty rozwieszone w calym miescie tak krzykliwie zachecaly do pojscia na film:) A recke wiadomo, ze mozna napisac wedle uznania i wlasnego widzimisie. Na filmie strasznie sie zawiodlem i przyznaje racje P. Ewelinie chociaz ona tego w swojej recenzji nie napisala. Ten film to dno, dno i jeszcze raz dno i do tego 3 metry szlamu na dnie. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie wiec jesli ktos chce wywalic pieniadze w ten szlam tak jak ja to zrobilem niech smialo wali do kina:).

użytkownik usunięty

a propos recki
Drogi Mlodziaku! Wcale się nie dziwię, że recka pani Eweliny jest wodą na Twój młyn. Czytając to, co napisałeś, a przede wszystkim to, jak się wypowiadasz, można wywnioskować, ze bliższy jest Ci dowcip w stylu Jima Carreya. Owo dno, szlam i recka mówią same za siebie. Ja "wywaliłem pieniadze w ten szlam", podobnie jak moi znajomi i.... o dziwo, nie żal mi tego wydatku.

użytkownik usunięty

Ehh
Faktycznie spodziewalem sie czegos lepszego... Taki sobie filmik. Nic szczegolnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones