PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33975}

Połyskliwa skóra

The Reflecting Skin
6,9 1 062
oceny
6,9 10 1 1062
Połyskliwa skóra
powrót do forum filmu Połyskliwa skóra

Film dla miłośników sztuki przez duże S! Kmiotkom odradzam bo nie zrozumieją, lepiej niech sobie włączą MISSION IMPOSIBLE III.

bluedead

kurka wodna, nie kumam (fakt ze niemalze 3 lata po Twoim poscie, ale nieprzeciętnie irytuje mnie gówniarzeria i jej komentarze) - czy ktos mi moze wytlumaczyc a najlepiej autor powyższego posta co to znaczy "kmiotek"? czemu piszesz o kims kto nie kuma filmu "kmiotek", "sztuka przez duze S" - halo?! ile Ty masz lat?

wlasnie mialem zamiar obejrzec ten film i przez takie komentarze odechciewa mi sie go ogladac - pisanie przez Ciebie takich rzeczy to czyste pozerstwo - kazdy ma prawo obejrzec ten film, skrytykowac, pochwalić, nie skumac i zjechac. ale nikt nie powinien jezdzic po innych bo czegos nie rozumieja. widzisz to tak jak muzyka klasyczna a heavy metal/hip-hop/rave etc. (oczywiscie nie mowimy o skrajnosciach). bo tak samo jak majestatyczne kompozycje na organy bacha, tak samo master of puppets/it takes national of million to hold us back czy experience prodigy to arcydziela i sztuka przez duze S.

a Mission Impossible III to nie sztuka? owszem, tez sztuka - przez duze S - i moze Ty jestes kmiotkiem, ze tego filmu k*rwa nie rozumiesz?

ehh...

ocenił(a) film na 9
m4c8it

ja również uważam że ten film nie będzie zrozumiany przez ludzi o małej wrażliwości i o ograniczonych horyzontach myślowo-poznawczych czyli ludzi "kmiotków" którzy zachwycają się papką komercyjną- to chyba o to chodziło autorowi wypowiedzi którą się tak bulwersujesz.Użycie przez niego słowa "kmiotek" było faktycznie może za ostre ale zgadzam się z jego oceną filmu.
Film polecam ci obejrzeć i nie sugerować się tak bardzo dosadną opinią jednej osoby.Chyba że nie lubisz depresyjnych,smutnych obrazów podszytych strachem przed dorośnięciem i samotnością to wtedy jak najbardziej odradzam seans.

ocenił(a) film na 10
ganz74

Film zrozumie każdy, nawet "kmiotek". Szczegół tkwi w tym, że "kmiotkowi" będzie brakowało wyrazistej końcówki (najlepiej happy end'u), akcji i konfrontacji z mordercami.
Piękny film - ktoś mi go polecił jako arcydzieło i nie zawiodłem się.
A gra aktorska to istna perfekcja (matka chłopca) - dlaczego dziś tak trudno o dobrych aktorów?!

użytkownik usunięty
m4c8it

Nie podniecaj się tak, bo popuścisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones