PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33975}

Połyskliwa skóra

The Reflecting Skin
6,9 1 062
oceny
6,9 10 1 1062
Połyskliwa skóra
powrót do forum filmu Połyskliwa skóra

Bida z nędzą, odradzam, bo oglądanie tego filmu to strata czasu.
Kiepski, nielogiczny scenariusz - cała historia jest wyssana z palca, sytuacje absurdalne, a wszystko nakręcone ze śmiertelną powagą, bez odrobiny czarnego humoru, który by się chyba przydał.Poza tym nie podobała mi się gra aktorska i sztywne dialogi.Muzyka też była do kitu, za bardzo patetyczna, aż mdliło.Na koniec kiepskie zdjęcia - tandetne wschody i zachody słońca jak z tanich pocztówek.
Ten horror zamiast mnie przestraszyć, ubawił mnie i zniesmaczył - ledwo dotrwałem do końca.Także lepiej se włączyć coś innego albo pójść na spacer zamiast oglądać takie filmy.

ocenił(a) film na 10
Zwierzak

IGNORANCJA NIE BOLI! Film wg mnie wybitny, dla znawców sztuki surrealistycznej wrecz wymarzony. Jak widac dla rzadnych poscigow i wybuchow to arcydzielo znakomitego rezysera teatralnego nie trafia, bo by je odczytac trzeba troche wiedziec,np o surrealizmie by moc z filmem korespondowac a nie tylko sie slepo patrzec w ekran jak tuman.

ocenił(a) film na 9
Zwierzak

to jaki ty film uważasz za warty oglądania?Pewnie masz malo lat zeby zrozumiec o czym byl film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones