PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397269}

Pościg we mgle

In the Electric Mist
5,7 4 647
ocen
5,7 10 1 4647
Pościg we mgle
powrót do forum filmu Pościg we mgle

Dobry film na weekend.

ocenił(a) film na 6

Jak dla mnie dużym plusem jest czas trwania filmu - dzisiaj rzadko zdarza się, żeby film trwał więcej niż półtorej godziny (i to bez reklam!). Zresztą plusów jest więcej. Malownicze zdjęcia Luizjany, po obejrzeniu których człowiek czuje się jakby tam był rzeczywiście. Obraz dopełnia dobrze dobrana muzyka. No i ta nieśpieszna opowieść. Relaks przez dwie godziny. Niby nic się nie dzieje, nie ma pościgów, szaleńczych strzelanin, a i tak jak już włączysz film to go obejrzysz do końca. Nic Cię nie oderwie!

pileek

mam dopiero zamiar obejrzeć ten film, ale jego długość mnie nie zachęca. Odnoszę przeciwne wrażenie - filmy są zbyt długie, zwłaszcza te kinowe i dlatego m.in. lubię Woody Allena, bo rzadko przekracza 1 g. 20 min :)

ocenił(a) film na 7
pileek

Tommy Lee Jones ,kajuńskie klimaty muzyczne ,krajobrazy ,tajemniczość - to atuty tego filmu ....Gdyby jeszcze został nakręcony na taśmie filmowej , obraz mniej krystaliczny ,więcej mgły i niedomówień,postaci żołnierzy nie tak dosłowne i wyraźne,byłby to o wiele lepszy horror z kryminalnym wątkiem (lub odwrotnie) . Mimo wszystko podobał mi się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones