PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8840}

Poślubiona mafii

Married to the Mob
6,2 2 707
ocen
6,2 10 1 2707
Poślubiona mafii
powrót do forum filmu Poślubiona mafii

Komedia na niedzielny zimny wieczór z rodzinką :)

Film nie jest najwyższej klasy i raczej mafia nie pasuje do komedii (trzech gości stoi z
pistoletami nie wiedzą co robić – apartament małżeński). Po fabule spodziewałem się
czegoś więcej ale czego oczekiwać po komedii. Najważniejsze, ze nie usnąłem i nie
patrzyłem kiedy się skończy mimo 2 w nocy. Nie był nudny tylko raczej film od 12 lat.

Michelle Pfeiffer zagrała bosko. Samą przyjemnością jest się na nią gapić. Bardzo pięknie
jej było w tych włosach. Złość i płacz dodają Jej uroku. Jej śmiech po prostu powala mnie na
kolana. :):) Zagrała bardzo pozytywną miłą i zwariowaną kobitkę, która w każdym filmie
hipnotyzuje swym wzrokiem i urokiem :)

Dziwne, że nie dostała jeszcze żadnego Oscara. Natomiast za ten tylko Złoty Glob :)

Tam jeden klawisz w filmie podobny był do Lionel’a Richie’go. Ciekawe czy to on heheh :)

ocenił(a) film na 1
fire_ice

Nawet Michelle nie wystarczy aby dac temu filmowi tak wysoka ocene. Ale sa gusta i gusciki.
Jedni patrza na fajne aktoreczki, inni na tresc i umiejetnosci aktorskie

ocenił(a) film na 7
AndcRew

Film jest dobry i zgadzam się z tym, że są "gusta i guściki". Można patrzyć na ładne
"aktoreczki", które oczywiście dobrze grają i w niczym to nie przeszkadza. Michelle, to
jedna z moich ulubionych aktorek i moim zdaniem jest bardzo dobra w swym fachu.

Bardzo dawno oglądałem ten film i akurat tego dnia miałem dobry humor. Chciałem
dać ocenę 6/10, ale jak już wspomniałem miałem dobry humor, bo w końcu to jest
komedia i oceniłem trochę wyżej.

Nie będę robił teraz analizy tego filmu, bo nie uważam się za eksperta i profesora w tej
dziedzinie, ale każdy ma prawo do swej oceny.

ocenił(a) film na 1
fire_ice

Jesli jedna z ulubionych to mozna troche zawyzyc ocene. Zgadzam sie ze jest ona bardzo charyzmatyczna, ale nie jest to ta Michelle zapamietana przeze mnie z "Bialego Oleandra", po ktorym sie w niej zakochalem. Film "Poslubiona mafii" jednak skutecznie moje emocje ostudzil, gdyz nie dotrwalem do konca. Polaczenie komedii i gangow nie idzie w parze, gdy nie ma sie pomyslu na film :)

ocenił(a) film na 7
AndcRew

Zmusiłeś mnie teraz do tego, abym ten film obejrzał ponownie. Też nie lubię
połączenia komedii ze światem gangsterskim, ale moje podejście było wtedy inne.
Czasami jest tak, że za pierwszym razem ocenia się film na 7 a po pewnym czasie
i po kolejnym obejrzeniu ocenia się film na 5+ (6), bo dostrzega się jakieś niedociągnięcia.



ocenił(a) film na 3
AndcRew

Nieraz warto dołożyć twórcom za, być może chwilowy, niedowład umysłowy. Czy zakalec, kiedy znajdujemy w nim rodzynek, przestaje być zakalcem !? To bardzo słaby film, jak dla mnie, ale za Michelle dam 3/10 mimo, że i ona swoją grą dopasowała się do reszty. No cóż !? zadziałał sentyment !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones