PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548163}
6,3 19 756
ocen
6,3 10 1 19756
Pożegnanie z niewinnością
powrót do forum filmu Pożegnanie z niewinnością

Zawiodłem sie

ocenił(a) film na 5

Temat doby ale realizacja slaba w dodatku slaby scenariusz.Troche inaczej powinny potoczyc sie losy Annie przynajmniej wg mnie coz czasem tak bywa.Powinno sie czesciej pisac scenariusze o podobnej tematyce co w tym filmie z taka roznica ze musze byc one dopracowne jak tylko to jest mozliwe.

ocenił(a) film na 10
Goracy

pozwolę się z Tobą nie zgodzić, chociaż by dlatego, że wszyscy aktorzy zagrali genialnie emocje które towarzyszą przy takiej sytuacji. Nie zagrali mściwych bohaterów, tylko pokazali co się dzieje z całą rodziną po takiej tragedii i przestrzega nas by bardziej patrzeć na swoje dzieci i nie być obojętnym wobec ich życia. Za grę aktorów ten film dostaje ode mnie 10/10

ocenił(a) film na 6
Atrapan

Gra aktorska faktycznie bardzo dobra. Clive Owen świetnie pokazał ojcowską bezsilność i wściekłość. Bez przesadyzmu, bez zbędnego patosu. Niestety, sam scenariusz pozostawił u mnie niedosyt.

ocenił(a) film na 7
niepokornaa

Clive Owen bez jednej fałszywej nuty. Jak w życiu- gołe nastolatki są ok, póki nie jest to własna córka...pod rozwagę...

ocenił(a) film na 4
Goracy

Scenariusz jest dość słaby i przez to film jest bardzo przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones