PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558565}

Pożyczony narzeczony

Something Borrowed
6,2 59 728
ocen
6,2 10 1 59728
3,3 3
oceny krytyków
Pożyczony narzeczony
powrót do forum filmu Pożyczony narzeczony

Sama fabuła filmu jest dosyć kiepska. Żadnego zaskakującego zwrotu akcji. Między postaciami nie
widziałam większej chemii, a poszczególne miłosne sceny wydawały mi się bardziej wymuszone niż
romantyczne. Jedyne co mi się podobało to postać Ethana, która jako tako ratowała ogół filmu.
Polecam jako zapychacz czasu na bardzo nudne niedzielne popołudnie.

Ponnaki

Wg mnie to Kate Hudson utrzymała ten film na w miare dobrym poziomie.
Pomysł na film dobry, gorzej z realizacją. Postać Rachel nie podobała mi się. W tej roli widziałabym zupełnie inną aktorkę. Goodwin nie pasowała mi tutaj zupełnie. Chwilami film trochę nudnawy. Ja lubię wiedzieć co dzieje się potem także z innymi postaciami, nie tylko głównymi. W tym przypadku wątek Ethana jak dla mnie nie do końca został wyjaśniony. Denerwowało mnie także po raz piędziesiąty piąty pokazywanie sceny gdzie zakochana w Ethanie Claire macha do niego rączką... tutaj twórcy trochę przesadzili. Oprócz Kate, którą lubię i uważam, że jest świetną aktorką, podobała mi się rola "Colin Egglesfield". Nazwiska i twarzy nie kojarze kompletnie, to chyba pierwszy film jaki widziałam z jego udziałem. Jednakże uważam, że zagrał bardzo dobrze i miło się go oglądało na ekranie.
Ogólnie film całkiem przyjemny, ale nade wszystko nie wymagający. "Zapychacz czasu" idealny! :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
Ponnaki

Ethan- dokładnie. Bardzo sympatyczny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones