PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 167
ocen
6,1 10 1 32167
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Agnieszka jest zachwycająca, ujmująca, szczera i naturalna w tej roli. Nie ma łatwo a wręcz powiem, że musiała wykrzesać z siebie najwiecej emocji wśród grających aktorów. Jest młoda, piękna, zdolna i mam nadzieje, że będziemy mogli ją oglądać częściej. Jej scena, w której rozmawiała z Marianem (Marcin Perchuć) w łazience rozrywa serce. Po prostu jest numerem jeden w tym filmie.
Tuż za Więdłochą zachwyca choć lepiej napisać bawi - Topa ;) Film oceniam jako ten, który ogląda się przyjemnie, człowiek się śmieje, chwilami bardzo wzrusza, ale nie wiem czy to film z tych który można oglądać wielokrotnie.

ocenił(a) film na 3
karolinao_o

Mi akurat ta scena rozerwała uszy, a nie serce

ocenił(a) film na 6
Mario

Miałam to samo, niestety.

ocenił(a) film na 4
Mario

Też tak uważam, scena w łazience była żenująca

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Więdłocha bardzo na plus, ale ze scen z nią to za lepszą już uważam tą nad strumieniem i dalej. Naprawdę byłam kiedyś sceptyczna co do tej aktorki, a teraz widać, że będą z niej ludzie.

ocenił(a) film na 9
karolinao_o

To ciekawe bo ja też zwróciłem uwage na scene w łazience ... o gustach sie nie dyskutuje ale skoro kilka osob zwraca na coś uwagę to ta scena jest po prostu dobrze zrobiona.

karolinao_o

Agnieszka Więdłocha to jedna z najgorszych aktorek polskich. Do zaoferowania ma 3 miny: Agnieszka nadąsana, Agnieszka zła i Agnieszka wesoła. Kompletne beztalencie. W swojej nijakości mogłaby konkurować jedynie ze Stevenem Seagalem. Doprawdy nie wiem co robi to pretensjonalne dziewczę wśród tak dobrych aktorów. Osobiście musiałem kilka razy wychodzić, żeby przetrwać film z jej udziałem. Cieszę się film był tak wielowątkowy i panna Więdłocha nie popsuła swoją osobą zbyt wielu scen.

ocenił(a) film na 8
Abraham_Lincoln_2

Jesteś chamem, a nie krytykiem. Żryj obornik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones