PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 166
ocen
6,1 10 1 32166
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Super...

ocenił(a) film na 8

Dałem osiem gwiazdek. Czemu nie dziesięć? W zwiastunie pojawia się piosenka Queen. W filmie jej nie ma, a szkoda. Myślę, że bardzo fajnie by się wkomponowała. Poza tym to naprawdę dobry film. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Dr_bully

Nie ma? A mi się wydawało, że przewija się przez cały film. Tak mi się wryła w pamięć. Zresztą fajnie, że twórcy użyli takich klasyków do ilustracji muzycznej.

ocenił(a) film na 8
Laksandra

Niestety, nie ma jej... Słucham Queen od kilkunastu lat i rozpoznał bym. Nie był to powód, dla którego wybrałem się na ten film. Pomimo braku piosenki film jest super.

Dr_bully

Nie widziałem zwiastunów ale piosenka Queen była w filmie! Nie pamiętam niestety w którym momencie (czasami przysypiałem) ale wiem, że jakiś utwór Queen się pojawił ;p

ocenił(a) film na 8
Heroes_Pe

A więc... Piosenka, o której piszemy/mówimy to utwór z płyty pt. A KIND OF MAGIC wydanej w roku 1986. Tytuł piosenki umieszczonej w zwiastunie to: "Friends will be friends". Uprzedzam, że mam pokojowe zamiary, lecz tej piosenki w filmie nie ma. Chyba, że na końcu. Jak wszyscy z sali wyjdą... Pozdrawiam.

Dr_bully

Ja wyszedłem po napisach, więc może jednak to jest właśnie wtedy :p

ocenił(a) film na 8
Heroes_Pe

To jest możliwe... Nas wywalili

Dr_bully

To tak można wywalić widownię? Przecież to jest brak szacunku dla klienta - konsumenta :o

ocenił(a) film na 8
Heroes_Pe

To jest standard. Kończy się film ruszają "napisy", włączają światło towarzystwo zrywa się z foteli i po filmie, po muzyce, po wszystkim... Byłem dziś (15.01.2017), na "Powidokach" po zakończeniu projekcji wszyscy zerwali się z miejsc i para, która sąsiadowała w moim rzędzie była mocno oburzona. Może na coś czekali? Tak po mojemu to trochę smutne. Jeżeli przychodzisz na film, to warto pozwolić bliźniemu obejrzeć do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones