PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 130
ocen
6,1 10 1 32130
3,3 6
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

na wstępnie pragnę wyjaśnić, że film to komedia, a nie komedia romantyczna. Dobrze nakręcony i mimo wielowątkowości dobrze się ogląda. Co do aktorów to Więdłocha pokazała klasę. Podobnie bardzo dobra gra Topa i Stelmaszczyk. Na seansie nie tylko się pośmiejemy, ale również i wzruszymy. Idealny film na wypad do kina z przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym.

matyldkaw

fakt .metka komedii romantycznej lekko mnie odstraszała od pójścia do kina, ale zostałem miło zaskoczony. czuć trochę ducha Listów do M. ;) ale generalnie dobrze zbudowana komedia z ciekawą obsadą

matyldkaw

bardzo podobny do "Listów do M.", ale z inną obsadą aktorską, co cieszy,bo faktycznie kilka osób już się widzom przejadła :) a tu kilka twarzy mnie zaskoczyło m.in. : Więdłocha, Topa, Stelmaszczyk, szkoda, że tak mało Czeczota ;) jestem ciekawa, czy twórcy szykują się na 2 część

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

Ja to się cieszę, że nie ma tam Karolaka, czy Kożuchowskiej :))) Zamiast tego mamy super Stelmaszyka, Topę, Fronczewskiego, czy Dąbrowską. Na pewno czuć ducha Listów do M i to dobrego ducha.

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

Dla mnie ten film to dramat rozbrajany komediowością. Wątki nie wydumane a przedstawione z lekkością która nie przytłacza a porusza.

GaIio

ciekawa mieszanka,prawda? muszę przyznać, że już dawno się tak nie śmiałam w kinie, bo jest to humor sytuacyjny, a nie jakaś kolejna głupkowata komedia.

ocenił(a) film na 7
zjemskarpete

"Głupkowata komedia" zdecydowanie nie xD. Najzabawniejsze dla mnie akcje w szpitalu.

ocenił(a) film na 8
GaIio

zgadzam się trochę było z dramatu, moim zdaniem pozostawienie w opisie gatunku tylko komedii jest trochę mylnę

Sylwia_oo_fw

to fakt, że trudno jest przypisać ten film do konkretnego gatunku. choć dla większości jest to komedia.ale jak widać po tym filmie można nakręcić coś w zabawnym duchu i dające jednocześnie do myślenia. a nie jest to częsty zabieg w kinie. choć mi się efekt końcowy przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 5
monika_bombka

Przypadł mi do gustu były momenty smutne i śmieszne żałuje tylko, że Topy i Różczki było tak mało, uwielbiam ich!

ocenił(a) film na 6
matyldkaw

Nie rozbawił mnie. Raczej zdołował. Nie tego oczekuję po komedii. Podobała mi się gra aktorów, ale nie historia.

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

Ja bym raczej tego nawet komedią nie nazwał,raczej film obyczajowy z elementami komediowymi.Ale ogólnie jak na polską produkcje wypadł dobrze,przyjemnie się oglądało i nie przynudzał,a to najważniejsze ;).

matyldkaw

Wszystko gra. Ale pan Krzysztof ma na nazwisko Stelmaszyk :)

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

ja wyjaśnię jeszcze bardziej, to nie komedia tylko komediodramat ;)