PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715836}

Po tamtej stronie drzwi

The Other Side of the Door
5,4 20 908
ocen
5,4 10 1 20908
Po tamtej stronie drzwi
powrót do forum filmu Po tamtej stronie drzwi

Ja oglądałam w nocy - w całkowitej ciemności, skupiając się na filmie i "skakałam" na łóżku ;-) mnie się bardzo podobał!

ocenił(a) film na 6
czarna_wdowa

Lubię oglądać horrory sam w nocy przy zgaszonym świetle. Dopiero wtedy mogę ocenić film. Śmieszą mnie opinie o oglądaniu horroru w kinie, w towarzystwie kilku osób albo jeszcze w dzień. Film niezły, fakt że były już podobne ale ogląda się naprawdę dobrze.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
max242

Był podobne? Ten film to sklejka tak wtórnych motywów, że chyba bardziej nie dało się wybrać. Dla kogoś chociaż ciut obytego z gatunkiem zgrozy ten film to... zgroza!

ocenił(a) film na 6
amfre

widzę znaFca że zgroza....

max242

Maksiu nie świruj ze swoją wiedzą. Straszenie ludzi jest tak trudne jak śmieszenie. Każdy ma inne zdanie. Dla mnie ten film był denny. Można wykorzystać te same motywy ale trzeba robić to z głową. Ja czekam na Obecność 2. To będzie mega kot.

ocenił(a) film na 6
Maxter69

Kolejny znafca, "śmieszenie" ?

max242

"śmieszenie" występuje wtedy jak się kogoś śmieszy. To następuje podczas komedii... :D jaki gamoń

ocenił(a) film na 6
Maxter69

No comment...

ocenił(a) film na 2
max242

Nie trzeba być znawcą, wystarczy obejrzeć kilkadziesiąt pozycji w całym swoim życiu żeby dostrzec jak wtórny jest ten film.

ocenił(a) film na 6
amfre

No i co z tego że wtórny? 99% horrorów jest na podobnym scenariuszu, pomyśle. A i tak wszyscy je oglądają. Więc jak ci się nie podoba to go oceń odpowiednio i tyle a nie marudź że wtórny.

ocenił(a) film na 2
max242

Oceniłem już, to Ty tutaj sapiesz dookoła nie podając żadnego argumentu sensownego za tą pozycją (bo go nie ma). Nie wszyscy je oglądają, błędnę uogólnienie. Po to jest właśnie to forum aby nie naciąć się i nie oglądać tysięczny raz skowyczącego na ducha psa, zaglądania pod łóżko, jump efektów co 5 minut itd, a wszystko przy marnej historyjce z dłużyznami w trakcie i styropianowymi lokacjami (świątynia).

ocenił(a) film na 6
amfre

Dobrze że nie sugerowałem się twoją opinią.

ocenił(a) film na 2
max242

Na prawdę nie masz problemu z tym, że ktoś wypuszcza w 2016 roku film, który nie ma do zaoferowania nic czego nie byłoby wcześniej w kilkudziesięciu innych produkcjach z gatunku?

ocenił(a) film na 6
amfre

Stary, wypowiedziałem się że film jest niezły i że lubię oglądać tego rodzaju gatunek filmu sam i w określonych warunkach. Nie szukam jakieś głębi tego filmu i nie będę się zastanawiał czy takie filmy już były czy nie. Obejrzałem, oceniłem i wszystko. Koniec i kropka.

max242

Jak widzę że ktoś ocenia ten film na 2 gwiazdki a the witch na 10. To już mnie to zachęca coraz bardziej do obejrzenia tego filmu. Już przywykłem do tego że ludzie spodziewają cię cudów i zachowują się jak by wszystko wiedzieli lepiej. Olać snobów, jak film jest w naszym guście proponuje go po prostu obejrzeć. Nie traćmy czasu dla pseudo znawców. Miłego Dnia.

ocenił(a) film na 7
max242

Mi, również jak Tobie, oglądało się dobrze. I to powinno rzutować na film. Tego się trzymajmy.

ocenił(a) film na 6
kryslav

Fajnie że są jeszcze normalni ludzie na Filmwebie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
max242

był wtórny i przewidywalny do bólu, ale przyjemnie sie ogladalo :) jak dla 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones