PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103934}

Po zachodzie słońca

After the Sunset
6,9 23 050
ocen
6,9 10 1 23050
6,2 6
ocen krytyków
Po zachodzie słońca
powrót do forum filmu Po zachodzie słońca

Może to głupie, ale mam pytanie... Czy ktoś wie, w którym (mniej więcej) fragmencie w tym filmie występuje Edward Norton? :P Oglądałam prawie cały film (tylko początku, końcówki i kilku króciutkich fragmentów ze środka nie widziałam), ale go nie widziałam :(

Katsy

ejj...nie strasz mnie mam zamiar obejrzec ten film...i nie chce przegapic Edwarda bo ogladac go bede tylko i wylacznie dla niego...zreszta jak mozna pominac tak swietnego aktora w czolowce??

lena611

lena611, zajrzyj na forum na filmwebie o Edwardzie Nortonie - tam mi już ktoś odpisał ;) I widziałam go, ale naprawdę krótko go widać :/ A pominąć go można, bo jest właściwie tylko statystą w tym filmie :P

Katsy

ja nortona od razu zauważyłam ..... hehehee na poczzątku filmu; siedzi na widowni. Jak go spostrzegłam to myślam że zagra więcej ale cóż... niestety nie

mesgerdigantka

wiem, czasem nie wiem po co zatrudniają tak znanych aktorów do tak małych ról... np. Jason Statham w "ZAKŁADNIK". Wyst. tylko w 1szej scenie - podaje Tomowi Cruiseowi walizke..... albo S.L.jackson w "1408" gra 3 w 3 scenach a reklamowali film jako z nim w roli jednej z głównych

davemaster

hm...pierwsze słysze...
widocznie byłam zbyt wpatrzona w Brosnana, zeby dopatrzyć Nortona ;)

ocenił(a) film na 8
fragola

Norton gra w początkowej scenie tylko i wyłącznie dlatego,że w czasie kręcenia filmu był facetem Salmy Hayek.

Ann_18

Ja również zobaczyłam go na widowni na początku filmu. Ale był to tylko ułamek sekundy. :(

ocenił(a) film na 6
Chimeria

Dokładnie, to nawet nie scena z jego udziałem tylko migawka.

davemaster

L.Jackson grał tez w kill bill vol.2, organistę w kościele jak się nie mylę . tez byłam zdziwiona ze gra tak mała role .

ocenił(a) film na 7
davemaster

A ja uwielbiam jak nagle jakiś dobry, znany aktor pojawia się w maleńkim epizodzie w filmie. Tak jakby przez przypadek ;)

ocenił(a) film na 7
davemaster

No, S.L.Jasckson w 1408 gra rolę małą, ale bardzo ważna dla filmu, to nie jest żadne cameo jak widzę tutaj w wykonaniu Nortona. Ja go nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 8
davemaster

O ile dobrze pamiętam to na kilka sekund Bruce Willis pojawia się w Aniołkach Charliego.

ocenił(a) film na 7
Katsy

A do ciekawostek zaglądali??...

Eh...

użytkownik usunięty
Katsy

Norton jest na samym początku filmu na meczu Lakersów, siedzi w pierwszym rzędzie chyba koło Jack Nicholson :)

Pzdr

Dokładnie tak. Widać go przez chwilę ale nie można tego nazwać rolą - fakt, można to nazwać epizodem, aczkolwiek Norton nie wciela się w jakąkolwiek postać - można powiedzieć że gra siebie.

Samuel L.Jackson w KillBill2 siedzi w kościele, pali szluga, i coś tam nawet mówi (po głosie poznajemy że to on:) bo kamera głównie "patrzy na niego" z tyłu.

ocenił(a) film na 6
Katsy

http://www.megavideo.com/?v=RI84966P
w 1:00 (równa pierwsza minuta),
klaszcze :)

Radmelka

link powyżej nie działa.
http://www.youtube.com/watch?v=n36Q8X_ZJC0 -ten powinien byc ok, Edward w 1.00

ocenił(a) film na 6
Bellamy

równie dobrze można by uznać, że w filmie tym zagrali: Phil Jackson, Gary Payton, Karl Malone, Shaquille O'Neal, etc. Swoja drogą pokazać mecz Lakersów bez Jacka Nicholsona to tak, jak.... sam nie wiem, ale do bardzo spore niedopracowanie.

ocenił(a) film na 7
Katsy

heh a ja pstrykająć po kanałach tv akurat trafiłem na ten film i patrze a tam..NORTON !... i myślę sobie..pewnie jakiś dobry film...obejrzę..:)

Katsy

Oscarowa rola ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones