PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32751}

Pobierzmy się

Let's Make It Legal
6,8 392
oceny
6,8 10 1 392
Pobierzmy się
powrót do forum filmu Pobierzmy się

Potyczki męża i żony

użytkownik usunięty

Nie spodziewałam się tak świetnego filmu! Postanowiłam obejrzeć go ze względu na Marilyn, ale po kilku minutach przestała być ona ważna. Film od samego początku wciąga i bawi. To naprawdę kapitalna komedia. Dużo opiera się na ciętych komentarzach pomiędzy byłymy małżonkami, ale nie tylko - córka i zięć to także niezłe ziółka. Córeczka chce, by rodzice zostali razem, bo tak jest jej wygodniej, natomiast zięć za wszelką cenę chce się pozbyć teścowej, która chociaż sympatyczna, sprawia, że jego żona palcem nie ruszy w domu. Pikanterii dodaje fakt, że zjawia się były adorator Miriam, który za niejaki punkt honoru stawia sobie ożenienie się z nią.
Jak na komedię romantyczną "Pobierzmy się" nie jest banalny, nie nudzi i zapewnia dużo rozrywki. Marilyn zagrała źle, może nawet bardzo źle. Tu dopiero próbuje być seksowna i kiepsko jej to wychodzi - perfekcję w tym osiągnie dopiero później. Ale nie ma się co tym przejmować, bo jak już napisałam wcześniej - nie ona się tu liczy.
Polecam obejrzeć, jeden z lepszych lekkich starych filmów, jakie ostatnio widziałam.

zgadzam się, Marilyn także dla mnie była impulsem do oglądnięcia tego filmu, ale jej obecność traci tutaj znaczenie wraz z pierwszą sceną, polecam All About Eve, jeśli nie oglądałaś ;)

użytkownik usunięty
Boczulka7

"Wszystko o Ewie" to pierwszy film, który widziałam z Marilyn, ale obejrzałam go raczej ze względu na Bette Davis:)

ocenił(a) film na 5
Boczulka7

Mam pytanie: Gdzie widziałeś/aś ten film jak i All About Eve?

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Obejrzeć go można na Kinomaniaku! :)

ocenił(a) film na 5
teriperez

Dzięki wielkie:) Miał mi to tata znaleźć na necie dzisiaj i nagrać, ale nie znał żadnego filmu z mojej listy;). Wielkie dzięki!

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Cieszę się, że mogłam pomóc! :)
Tam jest mnóstwo ciekawych filmów, więc życzę Ci miłego oglądania! :D

ocenił(a) film na 7

Kiedyś to się robiło filmy! niby nie ma akcji, a jednak człowiek ani chwili się nie nudzi - akcja toczy się dzięki świetnym dialogom. Dzisiaj wszystko musi przyciągać uwagę wizualnie, wtedy liczyło się co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones