PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619908}

Pocałuj mnie

Kyss Mig
6,9 9 883
oceny
6,9 10 1 9883
Pocałuj mnie
powrót do forum filmu Pocałuj mnie

CUDO!

ocenił(a) film na 10

Pierwszy raz miałam w życiu tak , że po obejrzeniu filmu myślałam o nim intensywnie przez wiele dni, wracałam do tego filmu kilkakrotnie i pewnie jeszcze wiele razy go obejrze. Ujmująca gra aktorska, dobra tematyka, cudne aktorki i wszyscy aktorzy , dobrze dobrani moim zdaniem .Kocham ten film , tą historie i ciesze sie ze stworzono film o takiej tematyce, to wazne aby kierowac sie w zyciu zawsze głosem serca. Kyss mig pokazuje , że nie mozna byc pod niczyim wpływem i jeśli czujesz sie inna od wszystkich wokół, to powinnaś zostac sobą i jesli ludzie Cie kochaja, to na pewno zaakceptuja Twoja decyzje.Piękne sceny erotyczne, swietnie odegrane i neisamowita chemia miedzy aktorkami która przyciagała moją uwage. Dałam ocene 10/10 bo wedlug mnie na taka zasluguje:)

ocenił(a) film na 10
emm95

Idealnie ujęłaś sedno. ;) Ja nadal szukam tak dobrego filmu o miłości kobiet. Niestety nic mnie tak nie ujmuję. Próbuję dalej. :)

ocenił(a) film na 10
nbaaga

Dziękuje bardzo, chciałam do Ciebie napisać i wymienić się opiniami , ale mam zablokowaną tą opcje i nie moge:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones