PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31307}

Pocałunek smoka

Kiss of the Dragon
7,3 24 898
ocen
7,3 10 1 24898
Pocałunek smoka
powrót do forum filmu Pocałunek smoka

kino akcji + sztuki walki + sensacja/thriller... no i co? i nie trzeba sie za dlugo zastanawiac, wiadomo ze to film raczej glupiutki, rozrywkowy i ze bujda na resorach... ale w tej kategorii "pocalunek smoka" sie sprawdza. bardzo przyejmenie sie ogladalo, kilka naprawde fajnych scen. dobrze zagrany. nie jestem fanem gatunku a i tak mi sie podobal. wiec zasluzona siudemeczka.

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

6/10 niezły film ale nic więcej taka bajeczka okraszona seksem i brutalnymi scenami :> Można obejrzeć ale nie jest to jakaś rewelacja.

ocenił(a) film na 7
Cziken

heh, czemu bajeczka skoro film jest w miarę realistyczny, no i nie wiem czemu głupiutki jak takich filmów są setki i czemu ma być głupi skoro spełnia wszystkie warunki bardzo dobrego filmu o wschodnich sztukach walki! Daję 9/10, a umiejętności Jeta Li są dla mnie 11/10

ocenił(a) film na 6
jedrol8

Takie uciekanie od kul jest moim zdaniem mocno naciągane i raczej średnio wykonalne. Chociaż sam film całkiem niezły, przyjemnie się ogląda. Chociaż z filmów z Jetem Li bardziej do gustu przypadł mi "Człowiek pies" ;)

ocenił(a) film na 6
Rimmi87

"Człowiek pies" o nie ten film dla mnie to dno !:) 2/10
Wole Jeta w filmie Hero.

ocenił(a) film na 10
Cziken

Dno to ty masz w łbie!!! Nie znasz się człowieku. Idz lepiej sadź ziemniaki w polu. Bo w tym pewnie jesteś dobry. A nie w pisaniu komentarzy.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

glupiutki jak jebniety spedalony kangur.. to fakt

ocenił(a) film na 7

No, to ty ;D ........................................

ocenił(a) film na 6
jedrol8

He he he ... :D

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Zarąbiście to opisałeś, muszę obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones